Sejmowa komisja sprawiedliwości i praw człowieka nie będzie zajmowała się nowelizacją ustawy o KRS. PiS wycofał projekt, który zakładał, że posiedzenie KRS zwoła prezes Trybunału Konstytucyjnego Julia Przyłębska. Poseł Marek Ast, którego podpis widniał pod informacją o wycofaniu projektu, zdradził, na czyje polecenie zapadła taka decyzja. Kilka dni wcześniej, ten sam poseł, mówił nieco w innym tonie. Zobaczcie, jak tłumaczył się przed dziennikarzami.
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
Ukłon w stronę pani Gersdorf?! Chyba sie im coś pozajączkowało, tu nie chodzi o Wersal tylko o polskie prawo!
@alba
A propos Wersalu ,przypomniałeś mi ,kiedyś ŚP.A.Lepper powiedział do siedzących w sejmie posłów "Wersal ,Wersalu tu już nie będzie"oddajcie co ukradliście i tu nastąpiła litania.Jest dostępne na Youtube "8 minut, które zabiło Andrzeja Leppera"Zastrzegam się to nie moja bajka.ale PIS mu takich papierów dostarczył.
to tylko ściema na dziś jako gest, żeby Merkel wypłaciła odszkodowania wojenne, jak nie wypłaci, a nie wypłaci to cd. szopki n.
To pułapka na Gersdorf.
boy tylko sie nie walna w glowe od tego uklonu

Mam nadzieje, ze nieco zagubiona Pani Sedzia Gersdorf nie zmieni zdania.
Ast to jeden z pisowskich buców i dziwię się, że dziennikarze tego nie zauważyli jeszcze i próbują uzyskać jakąś sensowną wypowiedź od tego ignoranta. Buc nad buce.
@a65m
Myślę że dobrze postępują dziennikarze ,dając głos dla "tak niepospolitego buca" w innej opcji politycznej byłby ewenementem natychmiast ,natomiast w ten sposób nawet w PIS SIĘ NIE MOŻE UKRYĆ,wszyscy widzą ,a Polacy nie są aż tacy głupi żeby nie dostrzec.
Szanowny Panie Norymberga
Od łajdackich gwałcicieli polskiej Konstytucji przyzwoitej osobie ukłonów odwzajemniać nie wypada. W odpowiedzi proponowałbym solidnego kopa w sam środek cuchnącego brunatnego dupska.
ast, miernoto, laski zadnej nie robicie.
mogliscie sie tylko osmieszyc i pokazac swiatu, ze wolfgangowa przybleda jest waszym pacholkiem
`