Sejmowa komisja sprawiedliwości i praw człowieka nie będzie zajmowała się nowelizacją ustawy o KRS. PiS wycofał projekt, który zakładał, że posiedzenie KRS zwoła prezes Trybunału Konstytucyjnego Julia Przyłębska. Poseł Marek Ast, którego podpis widniał pod informacją o wycofaniu projektu, zdradził, na czyje polecenie zapadła taka decyzja. Kilka dni wcześniej, ten sam poseł, mówił nieco w innym tonie. Zobaczcie, jak tłumaczył się przed dziennikarzami.
Więcej
  Komentarze
  Ukłon w stronę pani Gersdorf?! Chyba sie im coś pozajączkowało, tu nie chodzi o Wersal tylko o polskie prawo!
  @alba
  A propos Wersalu ,przypomniałeś mi ,kiedyś ŚP.A.Lepper powiedział do siedzących w sejmie posłów "Wersal ,Wersalu tu już nie będzie"oddajcie co ukradliście i tu nastąpiła litania.Jest dostępne na Youtube "8 minut, które zabiło Andrzeja Leppera"Zastrzegam się to nie moja bajka.ale PIS mu takich papierów dostarczył.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  to tylko ściema na dziś jako gest, żeby Merkel wypłaciła odszkodowania wojenne, jak nie wypłaci, a nie wypłaci to cd. szopki n.
  już oceniałe(a)ś
  3
  0
  To pułapka na Gersdorf.
  już oceniałe(a)ś
  3
  0
  boy tylko sie nie walna w glowe od tego uklonu

  Mam nadzieje, ze nieco zagubiona Pani Sedzia Gersdorf nie zmieni zdania.
  już oceniałe(a)ś
  3
  0
  Ast to jeden z pisowskich buców i dziwię się, że dziennikarze tego nie zauważyli jeszcze i próbują uzyskać jakąś sensowną wypowiedź od tego ignoranta. Buc nad buce.
  @a65m
  Myślę że dobrze postępują dziennikarze ,dając głos dla "tak niepospolitego buca" w innej opcji politycznej byłby ewenementem natychmiast ,natomiast w ten sposób nawet w PIS SIĘ NIE MOŻE UKRYĆ,wszyscy widzą ,a Polacy nie są aż tacy głupi żeby nie dostrzec.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Szanowny Panie Norymberga
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  Od łajdackich gwałcicieli polskiej Konstytucji przyzwoitej osobie ukłonów odwzajemniać nie wypada. W odpowiedzi proponowałbym solidnego kopa w sam środek cuchnącego brunatnego dupska.
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  ast, miernoto, laski zadnej nie robicie.
  mogliscie sie tylko osmieszyc i pokazac swiatu, ze wolfgangowa przybleda jest waszym pacholkiem
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  `