Prezydent porównał Unię Europejską do państw zaborczych. Powiedział, że o sprawach Polski nie decyduje się w Warszawie a innych, obcych stolicach. Komentując zaistniałą sytuację Jarosław Kurski zaapelował do prezydenta Dudy: - Niech pan wycofa się ze swoich słów, albo przyznajcie wprost, że waszą intencją jest Polexit.
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
Przed chwilą przeczytałam wyniki najnowszego sondażu dla 300polityka. Wynik wpędza w rozpacz i każe przedefiniować moje oczekiwania w kwestii oczekiwań Polaków.
Skoro z inicjatywy rządzących ma miejsce tyle parszywych wydarzeń, do których rękę przykłada pis, można by było przypuszczać, że wzkaźnik akceptacji drgnie w dół.
A tu nic.
Coraz szersze kręgi powinna zataczać liczba ludzi zwalnianych, wyrzucanych z pracy, oszukanych, skrzywdzonych na różne sposoby.
A tu nic.
Coraz gorsza jest pozycja Polski na forum międzynarodowym, straciliśmy szacunek i poważanie innych państw, a mocarswo ignoruje naszych przedstawicieli.
I znowu nic. I nic.
Ludzi już nie rusza, czy Duda obraża Unię i bezczelnie kłamie. I najłatwiej nazwać to chcholim tańcem, ale dla mnie to kompletne zaczadzenie trującymi miazmatami nazywanymi przez pis patriotyzmem, wstawaniem z kolan, bohaterami wyklętymi, prawdą i kłamstwem.
Obawiam się, że już niedługo za późno będzie na reanimację.
@macieklet
bo Polska nigdy nie powinna byla byc przyjeta do Unii Europejskiej. 80% spoleczenstwa polskiego ma mentalnosc tozsama z soviecka i dlatego Polska to taka mala 'Rosja' i tam jest jej miejsce.
już oceniałe(a)ś
17
2
@paulhandhman
Dlaczego sowiecką? Przed wojną inaczej było, zabory, liberum veto, kościół?
Kościuszko napisał, że największą zarazą i wrogiem Polaków jest kościół, czy ktoś coś z tym zrobił? Czy w ogóle dało się z tym coś zrobić. PRL był systemem złym, ale też miał dobre strony. Ludzie nie byli aniołkami, jak zwykle wszyscy wszystkich nienawidzili, ale potrafili podać sobie rękę, a dziś nie potrafią.
już oceniałe(a)ś
14
0
@Czesio_
I kosciol kolaborowal z rzadem..., ale znal swoje miejsce. Raz w roku na Boze Cialo na Krakowskim Przeiesciu mielsmy procesje,a teraz blokuje sie caale trakty, ulice a purpuraci wpychaja sie na wszystkie panstwowe uroczystosci. oczy bola patrzec na te zlote purpurowe biznatyjskie szaty na te oblesne twarze. Wszystko za pieniadze tych dzieci, oo ktorych niearodzone nasienie tak sie hipokryci martwia, akiedy juz te biedne dzieci sie urodza to
juz ich nie interesuje poza skasowaniem za sakrament chrztu lub pogrzebu niemowlecia, bo roodza sie niezdolne do zycia organizmy . Okrucienstwo Kosciola poznali wszyscy od czasow InKWIZYCJI i wypraw Krzyzowych. Ostatnia czwarta rozbita przez Azjatow sprowadzila ich doEuropy! Warstwa a raczej KASTA kleru jest nietykalna nawet po popelnieniu przestepstw kryminalnych. To jest haniebne, ze stale maja swoich wyznawcow. Swiadczy to o niskim poziomie oswiecenia. PRL zlikwidowal analfabetyzm, ale nie oswiecil ludu o czym marzyl Mickiewicz. Ciemny lud posluzyl za to takiemu propagandziscie,jak Jacek Kurski do lasowania lecha na prezydenta i szkalowania kontrkandydata .. To wlasnie bylo tragedia. Gdyby nie to Jaroslaw nie rzadzil by dzisiej bedac nikim a raczej bedac PERSONA NON GRATA! Malo tego ten neo-kato-bolszewk stara sie i KLONUJE USTROJ PRL ! Nabral do parti bylych prokurtorow PRL stanuu wojennego...juz wiekszej hanby chyba nie mozna popelnc.
Czy towarzysz Kaczynski liczy na zmilowanie ? Nie . ten starzec liczy na swoj "talent" inzynieri homo-sovieticus. Przeliczy sie, jaak ten pan w cieplych gaciach...
już oceniałe(a)ś
10
0
@macieklet
Ja to rozumię tak. U mnie jest jedna drużyna piłkarska w lidze, chyba okręgowej, powiatowej. Przegrywają, nie mają szansy na żaden awans. ALE my, wszyscy mieszkańcy, jej KIBICUJEMY, WSPIERAMY, JESTEŚMY ZA. Tak samo jest z PISem. Mohery za nagłą cholerę nie zaczną popierać nikogo po za Rydzykiem i pośrednio Kaczyńskim. Bo ci wszyscy są inni, z innego powiatu, sprowadzą tych od robali, no arabów. ITD. NAWET Papieżowi nie można ufać. Co nasze to nasze ! Autostrad też nie potrzebujemy ani cyfryzacji wsi, A WIĘC Unia też nie jest nam potrzebna. A pieniądze, że wzięte? NO JAK dawali, Tusk to załatwił. Trudno żeby teraz oddawać. U nas też pusto, bo 500 +
już oceniałe(a)ś
3
0
@paulhandhman
Z przykrością muszę stwierdzić, że zgadzam się z Panem. Oszukaliśmy Europę, a przy okazji i samych siebie, odgrywając się od realiów polskiej mentalności. A ta okazała się być bliższa Rosji niż wolnościowego Zachodu.
już oceniałe(a)ś
8
0
@Czesio_
Warto pamiętać, kto do takiej nienawiści doprowadził. I nie ma to żadnego związku z ustojem państwa.
już oceniałe(a)ś
2
0
@janusz allina
Tak, prawda o naszym społeczeństwie jest bolesna...
już oceniałe(a)ś
1
0
@tp70
genialne. proste i genialne. genialne w swojej prostocie.

bez uszczypliwości: dziękuję.

(hasło brzmi: xenophobia)
już oceniałe(a)ś
0
0
Pierwszy pojde na barykady On już odlozyl w euro ja chce walczyc o przyszlosc moich wnukow.Ani ja,Ani moje wnuki nie będą zylyw państwie policyjnym ,a kierunki rozwoju będzie wyznaczal zg.staruch
już oceniałe(a)ś
83
1
to sa tylko moskiewskie kukielki, ktore na rozkaz kremla zniszcza kompletnie ten kraj i wywolaja wojne domowa.
już oceniałe(a)ś
61
0
Do kogo pan tak usilnie apeluje red. Kurski? Do lokaja Kaczyńskiego, który nie miał większego wpływu na obsadę "własnego" rządu. Może w końcu przestańmy się wygłupiać nazywając pacynki Kaczyńskiego, Dudę i Morawieckiego, premierem i prezydentem?
@halfl-itra
DOKŁADNIE!
już oceniałe(a)ś
1
0
Ten Debil pewnie mysli,ze na PolExit Polska dostanie kilka miliardow Euro odprawy.
@icom-62.
Coś mi się wydaje, ze EU by chetnie dało te miliardy, żeby tylko mieć nas z głowy z całym dobrodziejstwem pisowskiego inwentarza. I wcale im się nie dziwię.
już oceniałe(a)ś
8
0
Duda jest spanikowany spadkiem poparcie i próbuje się przypodobać gawiedzi.
już oceniałe(a)ś
51
0
Widac gdzie ida i dla kgo pracuja, ale Srogo sie towarzysze zdziwia, sprawiedliwosc wymierzy im ten sam motloch, ktory ich wybral
już oceniałe(a)ś
39
0
Tak jak Morawiecki za miliony umacniał pozycję obcego kapitału, tak ten ochoczo (jako europoseł) pozostawał na żołdzie zaborcy.
Powiesz im, że dwulicowi, otrą tylko twarz, bo najważniejsze, co myśli ich wyborca, a ten albo nie myśli, albo powie, że jak dają, to się bierze.
już oceniałe(a)ś
32
0
`