Zbigniew Gryglas, niegdyś poseł Nowoczesnej, obecnie wiceprezes Porozumienia Jarosława Gowina i członek klubu parlamentarnego Prawa i Sprawiedliwości był gościem Dominiki Wielowieyskiej w najnowszym odcinku programu Crash test. Pytany o relacje Polski i Stanów Zjednoczonych po przyjęciu kontrowersyjnej ustawy o IPN nie ma wątpliwości: - Nasze relacje ze Stanami Zjednoczonymi są bardzo dobre, prawdopodobnie najlepsze w historii. Myślę, że potrafimy dzisiaj lepiej definiować swoje własne interesy, lepiej określać swoje stanowisko i jest to dostrzegane w Stanach Zjednoczonych ? przyznaje. Istotne jest, że gdy ustawa o IPN po raz pierwszy trafiła do Sejmu 6 października, Zbigniew Gryglas, podobnie jak cała Nowoczesna, głosował za wyrzuceniem jej do kosza . Dziś bez ogródek mówi Dominice Wielowieyskiej, że ustawa jest 'istotna'. Co wpłynęło na tak diametralną zmianę zdania? Czy poseł ma poczucie, że zawiódł swoich wyborców? I jakie jest jego zdanie o podwyżkach w ministerstwie? Zobacz dzisiejszy 'Crash test'.
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
Ile jest jeszcze takich szmat w Nowoczesnej???
już oceniałe(a)ś
17
0
Gó... zawsze płynie z prądem i udaje szlachetny kruszec tylko nie wie że kruszec nie może utrzymac się na wodzie.
już oceniałe(a)ś
14
0
Wyjątkowa parówa ten Gryglas. Jak to się stało, że trafił do Nowoczesnej? Zero wstydu, zero kręgosłupa moralnego i świetna ilustracja stanu naszej polityki. Obrzydliwe.
już oceniałe(a)ś
12
0
Spojrzcie wyborcy i posluchajcie niedawnej gwiazdy partii Nowoczesna, jak sie wije tlumaczac pani redaktor, jaki to on jest patriota, jak to on broni lini PIS-u, jak to potrafi definiowac swoje wlasne interesy, i ze nawet dostrzegaja to w USA. Tak to wyglada w calej okazalosci sliniacy sie i skamlacy za korytem obludnik i hipokryta, ktory zdradzil swoich wyborcow. Ostatnio jakos czesto dorabia w TV, tak ze facjata znana, zapisana i wezykiem podkreslona.
już oceniałe(a)ś
10
0
Gryglas zdrajca.
już oceniałe(a)ś
9
0
Następnym razem zapytajcie go który z posłów Pissu jest wysokim przystojnym blondynem, a usłyszycie, że Kaczyński.
już oceniałe(a)ś
7
0
Wyjątkowy sq...
już oceniałe(a)ś
6
0
Rysio Petru wybierał go osobiście czy kuria metropolitarna kazała?
@nestor
konsensus
już oceniałe(a)ś
2
0
`