Pan Jakub Bierzyński, który na co dzień jest prezesem domu mediowego OMD, sam przyznaje, że do przyjęcia uchodźców z Tadżykistanu zmobilizowali go prawicowi współobywatele. - Kto inny, jak nie ja - mówi naszemu reporterowi. Od tygodnia Amrullo, Omina i ich czwórka dzieci mieszkają w domu państwa Bierzyńskich. Z ojczyzny uciekli przed prześladowaniami politycznymi. Mimo że polskie władze odmawiały im pomocy, pan Jakub tę pomoc zaoferował. Wspólnie z Fundacją Ocalenie zapewnił dach nad głową.
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
Brawo. Szacunek.
już oceniałe(a)ś
100
3
Brawo!
już oceniałe(a)ś
81
3
No i fajnie! Bardzo popieram.
już oceniałe(a)ś
69
2
W dzisiejszych czasach, w Polsce, trzeba mieć ogromną odwagę, żeby się na coś takiego zdobyć. Podziwiam i szanuję Pana !
@maximaxim
to powinno być normalne, bez wielkiej odwagi.
już oceniałe(a)ś
2
0
@maximaxim
zeby goscia prawdziwi polacy nie spalili moga tez zone albo babcie zgwalcic
już oceniałe(a)ś
0
0
Papież Franciszek: Niech każda parafia, każda wspólnota zakonna, każdy klasztor, każde sanktuarium w Europie udzieli gościny jednej rodzinie. Czekamy.
@172basia
O czym ty mówisz!? Ci wielcy pszepolacy-katolicy kamieniami ich chętnie obrzucą, od brudasów wyzwą, a potem tłustego księdza po kolędzie przyjmą i na kolanach mu w tłuste łapki parę setek za odpuszczenie wcisną. Coby miał na nową Toyotę. Katolsko-pisi kraj miernot intelektualnych. Brzydzę się, że jestem Polką.
już oceniałe(a)ś
10
1
"Kto ratuje jedno życie, ratuje cały świat". Miłosierdzie wobec innych w czasach zarazy to niełatwa sprawa. Temu panu należy się wielki szacunek i życzenia żeby dzisiejsza "zaraza" nie popsuła tego wszystkiego. Tylko dzięki takim ludziom można jeszcze wierzyć, że ten świat nie zawalił się do końca i nie został przejęty w całości przez mroczne widmo.
@crash
Tak. To sa wspolczesni 'Sprawiedliwi wsrod Narodow'. A reszta, tak jak kiedys tak i teraz... A po 50 latach powiedza, ze to nieprawda.
już oceniałe(a)ś
5
0
To wzruszające. Sporo jest prezesów w Polsce, który następny?
@U.Ro
Oczywiście,następnym prezesem będzie Jarosław Kaczyński,miłościwie nam panujący.
już oceniałe(a)ś
1
0
brawo iwielki szacunek
już oceniałe(a)ś
48
2
`