- Nie chodzi o prawdę, ale chodzi o to, żeby wychodziło na nasze - tak podsumował Paweł Wroński dzisiejsze wystąpienie szefa MSWiA Joachima Brudzińskiego w Sejmie. Według ministra 'idioci ukrywający się po lasach i układający swastykę z wafelków są absolutnym marginesem marginesów i w ogóle nie zagrażają Polsce, a tak naprawdę groźna jest totalna opozycja i ci którzy przeciwstawiają się miesięcznicom smoleńskim i trzymają w dłoni białe róże'.
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
Biała róża była już groźna w III Rzeszy. Do tego stopnia, że w 1943 roku dyspozycyjni sędziowie Trybunału Ludowego ( rozprawom przewodniczył sędzia Roland Freisler) posłali Sophie Scholl i jej brata, studentów z antynazistowskiego Stowarzyszenia "Biała róża" na szafot...
już oceniałe(a)ś
28
0
Jak żyć w państwie gdzie katabas sukienkowy naucza ekonomii, złodziej prawa a prostytutka moralności. Właśnie to mamy w pisdzielskim katotalibanie.
@fantasy17
Każdy naucza tego na czym się zna;-)
Taka przewrotność.
już oceniałe(a)ś
2
0
A ja sie zastanawiam, kto pisze tekst wystapien poslom PiS-u. Wczoraj poczawszy od Brudzinskiego po innych wychodzacych na trybune, widac bylo jak sumiennie czytaja z kartki, nie mowia wlasnymi slowami, niektrorzy mieli problem z odczytaniem tekstu a po niektorych bylo widac, ze prawdopodobnie nie rozumieja znaczenia kiektorych slow.
@taldi56
bielan
już oceniałe(a)ś
1
0
@taldi56
Maja problem z odczytaniem tekstu bo podobno Prezes pisze bardzo niewyraznie.
już oceniałe(a)ś
1
0
Jak powiedzial Brudzinski w Sejmie, trzeba byc idiota, zeby jest tort w lesie (zamiast karkowki).
już oceniałe(a)ś
2
0
`