PSL zdecydowało, że wystartuje w wyborach samorządowych osobno, bez większej koalicji. - Odzyskanie samorządów dla antypisowskiej koalicji staje się sprawą czysto gardłową. Wybory samorządowe są za dziesięć miesięcy. Jeżeli partie, które nie zgadzają się na to, co z Polską wyprawia PiS nie połączą wysiłków, to wybory zostaną przegrane, a skutki będą dalekosiężne. Najwyższy czas bić na alarm - komentuje Piotr Stasiński, zastępca redaktora naczelnego 'Gazety Wyborczej'.
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
Przegrane wybory i stan obecny opozycji w dużym stopniu "zawdzięczamy" głupim dziennikarzom- symetrystom, udającym, że nie wiedzą gdzie jest prawda i interes kraju i traktującym na równi brednie pisowskiej, łajdackiej propagandy. (Na pewno nie mam tu na myśli red. Piotra Stasińskiego).
już oceniałe(a)ś
48
1
PSL zawsze miał gdzie interes państwa. Teraz to potwierdził
@arekk1975
Podobnie jak państwo chłopów - po powstaniach, insurekcjach i...wyborach.
już oceniałe(a)ś
2
0
Panie Redaktorze, ma Pan rację, ale problem polega na tym, że poziom intelektualny przywódców "opozycji" jest aktualnie zatrważająco niski. A przecież finalnie wszystko sprowadza się do wartości intelektualnych i skuteczności działania.
@wyborca66
zrób dobrze pisowi -krytykuj opozycję.
Nawet Einstein w opozycji miałby pewnie zbyt niski poziom intelektualny.
już oceniałe(a)ś
11
0
@wyborca66
A miłościwie nam panujący to geniusze... Jak np. Caryca Katarzyna Geniusz Pisowski!
już oceniałe(a)ś
11
0
@wyborca66
Poziomu intelektualnego chcesz od totalnej opozycji? Rzuć chłopakom piłkę, niech sobie lepiej pograją w futbol totalny.
już oceniałe(a)ś
1
5
@wyborca66
Ale poziom intelektualny władzy jest jeszcze gorszy.Mamy problem nie z PiS ,czy opozycją .ale z obywatelami.!!
już oceniałe(a)ś
7
0
@freedomway
Czy wszystkie białe róże wycięli już ci zadymiarze? Proponuję, żebyś dla siebie wyhodował własnoręcznie w swoim ogródku, jeśli go masz. Prawdziwi obywatele są po prostu obywatelscy, a nie platformerscy, jak ty, lub pisowscy. Prawdziwi obywatele są obiektywni, dlatego PO ma wśród nich tak nikłe poparcie.
już oceniałe(a)ś
0
6
@akst1@gazeta.pl
A to jest wypowiedz trolla!
już oceniałe(a)ś
4
0
@wyborca66
Nawet najmadrzejszy, ale UCZCIWY i odpowiedzialny GENIUSZ mialby bardzo powazne problemy w walce z NIEUCZCIWA I NIEODPOWIEDZIALNA populistyczna propaganda.
już oceniałe(a)ś
3
0
PiS umocni się na samorządówce w 2018-tym, wygrywa wybory 2019 (może i wyżej niż w 2015-tym) a prezydenckie 2020 tym bardziej w kieszeni. To kiedy sobie z tym Polacy poradzą? Realistycznie za 10-15 lat. Pokolenie stracone.

A potem będziemy znowu będziemy na kolanach prosić o wejście na drugi krąg unijny, bo inni będą już mieli dawno USE ? Stany Zjednoczone Europy. A jak już na wezmą to znowu się zacznie ?wstawanie z kolan?.
Polak potrafi.
@bardzospokojny
Obawiam sie ze mozesz miec racje. ALE ZE PRZY TYM JESTES "BARDZOSPOKOJNY" TO JUZ NIE ROZUMIEM.
już oceniałe(a)ś
3
0
@witowita
A jestem, bo mam odwagę zmieniać to co mogę, z pokorą przyjmować to czego zmienić nie mogę i mam mądrość odróżniać jedno od drugiego.
już oceniałe(a)ś
1
0
Jeśli PiS wygra wybory samorządowe, to wygra i parlamentarne. Żeby pokonać PiS, opozycja musi wystawić wspólnych kandydatów wyłonionych w PRAWYBORACH. Na to się, jak widać. nie zanosi. Tak się wyśpisz, jak sobie pościelesz...
Stanisław Remuszko
remuszko@gmail.com, 504-830-131
już oceniałe(a)ś
21
5
Jaki rząd i prezydent - taki kraj !!! Nie ma się czemu dziwić .
@jmma777
Raczej odwrotnie.
już oceniałe(a)ś
2
0
PSL mentalnie nie różni się od PiSu, jedyna wartość tej nepotycznej partyjki to zabieranie części elektoratu wiejskiego PiSowi. Przeciwwagą dla PiSu są jedynie lokalni działacze, upadek PSLu byłby więc korzystny, byle była to klapa całkowita. Liczyłbym bardziej na lewicę, tylko czy coś takiego istnieje?
@zulawi
Kolejny id... symetrysta. Ty nie odrózniasz zbrodniarzy od widzów, czy po prostu jestes kolejnym trollem?
już oceniałe(a)ś
2
0
Nie sądzą aby wybór zero - jedynkowy tzn. PiS i anty-pis (stanowiący szeroką koalicję PO, N i PSL) na wsi się sprawdził. Większe szanse ma osobny PSL oraz kandydaci niezależni. Przy czym zaczekajmy na to co pisowcy wymyślą w nowej ordynacji bo na razie to nic nie wiadomo.
już oceniałe(a)ś
14
9
`