Po czterech miesiącach od lipcowych protestów w obronie niezależności sądownictwa Polacy znów wyszli na ulice. W ponad 100 polskich miastach odbyły się demonstracje przeciw zamachowi PiS na wymiar sprawiedliwości. Zobacz relację naszych reporterów!
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
Fantastyczne jest to, że wszystkie demonstracje przeciwko PiS są organizowane przez zwykłych ludzi i ludzie przychodzą na nie, bo chcą. Natomiast demonstracje poparcia dla rządu np. poparcia dla Szyszki są organizowane przez rząd, ludzie dostają wolne w pracy, mają jednak płacone, przywożą ich i machają transparentami przygotowanymi przez rząd za publiczne pieniądze. Pis o tym wie, dlatego boi się spontanicznych Obywateli RP.
Spontaniczny był na pewno marsz faszystów, którego broniła policja z rozkazu Błaszczaka, ale ostatecznie rządowi nie wyszło to na dobre, choć Pis miał inna nadzieję.
już oceniałe(a)ś
24
1
Wolne sądy, demokracja i kraju depisizacja.
już oceniałe(a)ś
19
0
zapamietajmy ten obrazek. Porazajaca jest buta tej wladzy. nie rozumiem tego. Musza przeciez wiedziec, ze tylko demokracja i wolne wybory zapewniaja spokoj i porzadek. Co zrobia gdy frustracja narosnie i ludzie wyjda na ulice, beda nas represjonowac? 11XII widzieli czym to grozi. To nie jakis nieznany bandyta kopal i plul na kobiety, nie policjanci wywlekali je za rece i nogi, to robil Blaszczak! nie jacys prowokatorzy maszerowali z faszystowskimi haslami ale PiS z Kaczynskim na czele przebranym za Miedlara. Ryba psuje sie od glowy...
już oceniałe(a)ś
8
0
i dajcie do posłuchania swoim dzieciom
już oceniałe(a)ś
8
0
''Wolne sądy, wolne wybory, wolna Polska'' ...i wolne piątki!
już oceniałe(a)ś
7
1
słuchajcie i zrozumcie
www.youtube.com/watch?v=0shcNU_Ji4Y&list=RDX_Ufi6hVE7k&index=28
już oceniałe(a)ś
5
0
"Wolne sądy, wolne wybory, wolna Polska" - w tym od złodziei!
I tak za sprawą Ziobry hasła demonstrujących zostały wprowadzone w życie. W zawiązku z aferą w Sądzie Apelacyjnym w Krakowie dziesięć osób zatrzymanych przez CBA.
Panie Ziobro - tak trzymać, wola niezadowolonych, demonstrujących Obywateli - drogowskazem do dalszego działanie, w celu przywrócenia godności Polskim Sądom!!!
już oceniałe(a)ś
3
0
Bardzo mało tych demonstrantów. w Warszawie wg policji 1200 i to rotacyjnie ( w sumie).
@wynanc
Wracaj do szkoły jeżeli nie wiesz co w tym przypadku znaczy rotacja. Rotacja to NIE SUMA. Rotacja to ?proces zastępowania jakichś osób, rzeczy, zjawisk itp. innymi?.
już oceniałe(a)ś
4
1
`