11 listopada ulicami Warszawy przeszedł Marsz Niepodległości. Część z jego uczestników niosło rasistowskie transparenty i wznosiło wulgarne okrzyki. 'Islam=Terror', 'Biała Europa', czy nawoływania do krucjaty - to tylko niektóre z nich. Mariusz Błaszczak stwierdził na konferencji prasowej, że 'osobiście ich nie widział'. W podobnym tonie wypowiedział się Andrzej Dera z Kancelarii Prezydenta. Uczestnicy marszu zaatakowali także kobiety protestujące na trasie pochodu. Popychali je, kopali, krzyczeli wyzwiska i niecenzuralne słowa pod ich adresem. Jednak to nie te skandaliczne wydarzenia stały się tematem dyskusji opinii publicznej. Co nim było? Odpowiedź na pytanie, kim jest policjant o przezwisku 'Kulson'. Zobacz wideo!
Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Chyba jednak błaszczakowa policja sądzi, że "ciemny lud" kupi Kulsona. I wyznawcy kupili. A co z resztą ? Co za piramidalna bzdura ! A może to innowacyjny pomysł, żeby policjanci pacyfikując kobiety siadali przy radiowozach, zanim te kobiety do nich wrzucą? To uspokaja skołatane nerwy. Siad Panowie!
  już oceniałe(a)ś
  11
  0
  Czemu Kulson, ubrany jak na wojnę miał siadać i gdzie siadać? Tak ubrani policjanci do zabezpieczania pokojowego marszu? Przypomina się marzec 1968 roku.
  już oceniałe(a)ś
  11
  0
  Czoło myślą niezmącone i oczy tęskniące za rozumem - oto kulson
  już oceniałe(a)ś
  6
  1
  Policja tylko wykorzystała okazję stworzoną przez infantylnych dziennikarzy. Jest od nich bardziej sprytna, nawet pod Błaszczakiem.
  już oceniałe(a)ś
  6
  3
  "Rasistowskie hasła i pobite kobiety, a dla policji najważniejsze jest to, kim jest "Kulson"
  Też Was to uderzyło?! Płaszczakowa milicja znalazła sobie niezły temat do strolowania problemu pobitych kobiet...
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  Panie rzeczniku Ciarka pana mundur brunatnieje. Faktycznie jest się z czego śmiać. Ludzie honoru nie bronią takich spraw. Wstyd i hańba!
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  ,
  @b.sawicPa
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  Milicja przedstawiła swojego najlepszego kulsona.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  `