- Przepotworne bluzgi, z najgorszego klasycznego repertuaru. Najbardziej przerażającym dla mnie zdaniem, które zostało wyplute mi wprost przez mężczyznę, który był w kominiarce, zamaskowany szalikiem Legii, powiedział: Trzeba dla ciebie ku**o odkurzyć komory gazowe - mówi w rozmowie z Wyborczą.pl Ewa Błaszczyk, która 11 listopada została zaatakowana na Marszu Niepodległości. Podczas przemarszu Błaszczyk wraz z grupą kobiet rozwiesiła transparent 'Faszyzm stop'. Baner został porwany przez uczestników marszu. Kobiety usiadły na ulicy i skandowały antyfaszystowskie hasła. Wtedy zostały zaatakowane. - W pewnym momencie zostałyśmy popchnięte i przewrócone na ziemię. Byłyśmy kopane, pluto na nas. Nikt z uczestników zgromadzenia nie stanął w naszej obronie - zaznacza Ewa Błaszczyk i apeluje: - Poszłyśmy tam i w skondensowanej pigule dostarczyłyśmy kolejny dowód. Niech Hanna Gronkiewicz-Waltz i władze państwowe coś z tym zrobią.

11 listopada, jak co roku, ulicami Warszawy przeszedł Marsz Niepodległości. Jego uczestnicy wyruszyli z ronda Dmowskiego i udali się przez most Poniatowskiego na błonia Stadionu Narodowego. Komendant główny policji w Warszawie poinformował, że w marszu wzięło udział ok. 60 tys. osób.

Uwaga: materiał zawiera treści wulgarne!
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
Od początku łamania konstytucji przez PiS, Ewa Błaszczyk konsekwentnie protestuje przeciwko bezprawiu tego rządu. Niezwykle dzielna kobieta, dobrze, że zaistniała medialnie, szkoda że dopiero po brutalnym potraktowaniu przez faszystów
@lam88
dokladnie tak samo zaczynali faszysci w Niemczech. To jest nieprawdopodobne by nasz wielki wspanialy Kraj tego nie dostrzegal. Bije kazdy zaklad, ze przyzwolnie na przemoc, pociagnie za soba jeszcze wiecej przemocy. Juz widze rzadowa idiotke w okularach, ktora bedzie nam tlumaczyla, ze: wszystko bylo cacy, tylko ta wredna opozycja wszczynala bijatyki i pochodniami rzucala w biednych, bezbronnych, pokojowo demonstrujacych, lysych wyznawcow Adolfa.
już oceniałe(a)ś
10
1
Niniejszym składam doniesienie do Prokuratury na wydawcę GW w związku z publikacją na stronie wyborcza.pl publicznie wyrażanych treści podczas Marszu Niepodległości. Jednocześnie wnoszę do Kurii Warszawsko-Praskiej o wszczęcie procesu beatyfikacyjnego prześladowanych przez GW męczenników idących w tym marszu i wykrzykujących hasła przepojone miłością i troską o bliźniego: "cała Polska śpiewa z nami wypiertalać z uchodźcami" lub "trzeba dla ciebie kuro odkurzyć komory gazowe"
@aspektami
Strach cie oblecial czytac ? Nie czytaj . Kosz na smiecie jest dla ciebie bezpiecznym miejscem.
Prowokujesz niepotrzebnie .
już oceniałe(a)ś
0
1
Ostatnio wszystko w Polsce stanęło do góry nogami- ci co obrażają, poniewierają, wyzywają na piedestał zasługują, usłużność i marność jest w cenie, reszta - na brak szacunku zasługują. Polsko młodzi Polacy na to patrzą, to oni będą za kilka lat rządzić, wychowaj swoich Obywateli na mądrych ludzi w takich warunkach. Matka 3 dzieci.
@Kakaka1
Jeżeli do automatu produkującego lody wlejesz fekalia, to nie spodziewaj się pachnących "zabojonych" w rożku....

Albo ta praca niemieckiego astronoma i jego teoria, że "zły pieniądz wypiera lepszy"...

Że to wszystko nie na temat?
A co można mówić polactwu propagującemu faszyzm? W państwie, które stoi na straży takiej demonstracji?

Jak jest się II Sortem? To tak, jakby się było Żydem w okupację. I jeśli oni na tym marszu "Chcieli Boga", to czytaj, że chcieli wroga. A Żydów nie ma! Tak?

To resztę sami sobie dopiszcie....
już oceniałe(a)ś
0
0
Ad vocem...

W takim razie dobrze, że Niemiec coś po sobie zostawił. A skoro tak, a skoro wystarczy odkurzyć, to skąd te żądania na bajońskie wręcz kwoty? Toż to majątek i chociaż zabytek, to technologia, niektórych nacji rzecz nieosiągalna. A zatem? To skarb!

Napis nad bramą tylko zmienić na:

"Praca nie ma sensu"

Wystarczy?

I gnać w szpalerze zielonych proporców II sort do łaźni!
już oceniałe(a)ś
0
0
`