Jak co roku, ulicami Warszawy przeszedł Marsz Niepodległości. Jego uczestnicy wyruszyli z Ronda Dmowskiego i udali się przez most Poniatowskiego na błonia Stadionu Narodowego. Komendant główny policji w Warszawie poinformował, że w marszu wzięło udział ok. 60 tys. osób. Na trasie przemarszu znalazła się grupa kobiet, które z transparentem z napisem 'Faszyzm stop' sprzeciwiały się faszyzmowi. Kobiety zostały zaatakowane przez uczestników marszu - mężczyźni popychali je, kopali, krzyczeli wyzwiska i niecenzuralne słowa. Na miejscu był z kamerą nasz reporter. Zobacz, jak wyglądało starcie uczestników marszu z kobietami.
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
Jestem pod wielkim wrażeniem odwagi tych pań.
Swoją drogą, to pizdy z Was drodzy "patrioci", a nie gieroje skoro do bab z łapami wyskakujecie.
już oceniałe(a)ś
123
1
'won..zabiję''' i idą dalej szukać Boga.... co za koszmar! gdzie była policja warszawska?!
@Antonia
Toż policja to ten sam sort - nareszcie bandziory mogą sobie pohasać.
już oceniałe(a)ś
23
0
@Antonia
Tak mi właśnie przyszło do głowy, że oni Go jeszcze nie znaleźli. Dlatego Go szukają.
już oceniałe(a)ś
14
0
@Antonia
to bydło chłoptysiów zapewne chodziło na przymusową religie w szkole i co ? nie znalazło tam swojego Boga ? , więc zamiast teraz na ulicach się wydzierać , że chce Boga - po co - ?? niech się uda do jednego z setek tysięcy kościołów katolickich , pogada z proboszczem , może wtedy zrozumie , że bandytyzm pod pozorem marszu

Niepodległości ;atakowanie ,bicie kobiet itp , - nie ma absolutnie nic wspólnego z Bogiem .!!!
już oceniałe(a)ś
10
0
@Antonia
Raczej gdzie jest rząd ? Przysięgał przecież Polskę dla wszystkich Polaków nie dla wybranych albo tych którzy ją sobie zawłaszczą ...
Kiedy za PO uczestnicy Marszy Niepodległości niszczyli wozy transmisyjne i rozwalali przeciwników a policja starała się ich jakoś opanować, PIS obiecywał wolność dla wszystkich marszy dziś się odgrywa. Ot taka poPISowa uczciwość ...
już oceniałe(a)ś
9
0
@Antonia
Policja schowana, żeby nie prowokować "patriotów"...
już oceniałe(a)ś
5
0
Groza. Coś strasznego. Prymityna swołocz hańbi nasz kraj z namaszczenia najobrzydliwszej władzy po 89tym. Pod ochroną milicji przeciwko grupce kobiet. "Prawdziwi polacy", nie dziwię się Piotrowi Szczęsnemu....:( kobiety, podziwiam Waszą odwagę, to chyba jakiś cud, że Was nie pozabijała ta hołota. Słowo patriotyzm już nic w Polsce nie znaczy.
już oceniałe(a)ś
83
1
Dziewczyny/kobiety R-E-S-P-E-C-T, w życiu bym się nie zdecydowała! Jesteście niesamowite! Bijecie nas wszystkich, protestujących przeciwko brunatnej fali, na głowę. Ogromny szacunek dla Was i dziękuję.
już oceniałe(a)ś
79
1
A dzielna policja w pełnym rynsztunku to gdzie była, kuźwa jej mać?!
@Nielotto
Setki ich stało w gotowosci, z bronią długolufową i spluwami z kulami gumowymi, pilnując nas na Placu Trzech Krzyży.
już oceniałe(a)ś
21
0
@Nielotto
Jak to gdzie broniła silniejszego, to w końcu silniejszy jej płaci.
Dzisiejszej policji bliżej do niegdysiejszej milicji ...
już oceniałe(a)ś
7
0
BYDŁO! Przepraszam Panie jako normalny mężczyzna.
@mr_adamsky
A to dlaczego mężczyźno tam cię nie było dla obrony tych kobit?boisz sie jak większość rycerzu.
już oceniałe(a)ś
1
12
Same chłopy na tym Marszu Niepodległości, jak w Iranie. A z muzułmanów się śmieją. Nawet nie wiecie, jak blisko mentalnie nich jesteście.
już oceniałe(a)ś
31
0
Na manifestacji KOD na placu zamkowym był on ze wszystkich strom otoczony setkami policjantów w hełmach i nagolennikach! Na marszu narodowców było ich - jak widać ZERO!!! To przyzwolenie rządzących. Obawiam się, że wypuścili dżinów z butelki, których sami nie okiełznają i to wszystko obróci się przeciwko nim! Strach się bać!
już oceniałe(a)ś
30
0
`