Ogromne emocje towarzyszyły czwartkowej debacie nad projektem ustawy o straży marszałkowskiej. Nowe przepisy krytykował m.in. Sławomir Nitras (PO). - Straż marszałkowska nie chce bić Polaków. Chce, żeby normalnie można było funkcjonować - mówił. Gdy poseł zszedł mównicy miał usłyszeć od wicemarszałka Ryszarda Terleckiego (PiS), że jest 'pajacem'. - Żądam ukarania. Co to w ogóle jest? - pytał Sławomir Nitras prowadzącego obrady marszałka Marka Kuchcińskiego. Zobaczcie, co działo się na sali sejmowej.
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
Terlecki mówił o sobie.
już oceniałe(a)ś
9
0
Kaczor, Pawlowicz, Terlecki.....

Ot standard pisowatej dyskusji, po prostu CHAMSTWO.
już oceniałe(a)ś
5
0
Pies to jest gość. Całe życie ma wypisane na ryju.
już oceniałe(a)ś
5
0
Świetna zabawa?! Dobre złego początki a koniec żałosny. Przyzwalamy na kłamstwa, oszczerstwa, zachowania poniżej norm. To się bardzo zemści. Hitler też pozwalał i co? Koszmar Świata.
już oceniałe(a)ś
4
0
Widzisz, co się dzieje, czujesz się w opozycji, to wiedz, że za tym, co teraz się dzieje agitował i wciąż agituje kościół w Polsce.
Jednym ze sposobów na zmianę, jest odejście od kościoła, który agituje politycznie. Kościół, który agituje politycznie nie ma nic wspólnego z Bogiem, jest wstrętną sektą, która robi to dla dóbr doczesnych i trzeba, to mieć na uwadze idąc do kościoła, wpuszczając księdza do domu, w szkole zapisując dziecko na religię, czy wyprawiając mu komunię świętą. Musicie mieć na uwadze, że Bóg karze myśleć każdemu człowiekowi, a jak nie będziecie myśleć i nie skończycie z sektą, to wam tego nie wybaczy i to wszystko jest zapisane w Piśmie Świętym.
Jak już sami odejdziecie od miejsca zła, jakim jest nasz kościół, pamiętajcie o tym, by innym głosić nowinę i przekazywać cząstkę wiary, która będzie dowodem miłości do Boga większej, niż do przyziemnych budowli i instytucji, w których już na wstępie bałwochwalcze figury pokazują, że Boga tam nie ma.
już oceniałe(a)ś
2
0
Kto się przezywa sam tak się nazywa.
już oceniałe(a)ś
1
0
Kiedy dojdzie do mordobicia,obstawiam że niebawem.
już oceniałe(a)ś
0
0
`