Po poniedziałkowej konferencji lekarzy rezydentów, nasz dziennikarz Igor Nazaruk rozmawiał z Jarosławem Blińskim, jednym z organizatorów protestu. Rozmowę przerwał starszy mężczyzna, który chciał osobiście pogratulować młodym lekarzom i poprzeć ich działania - Gratuluję, że umiecie walczyć o sprawy ludzkie. To jest również was udział w walce o demokrację, o powrót do demokracji, bo mamy autorytaryzm - mówił. - Byłem nauczycielem i wiem, co to znaczy, że młodzi zdobywają się na zdecydowane działania - dodał. Zobaczcie cały materiał.
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
Senior zawodu lekarskiego - 50 lat po dyplomie - CHWAŁA ! CHYLĘ CZOŁA przed młodzieżą lekarską!!Życzę wytrwałości!, nieustępliwości!, niezłomności!!Jesteście dla mnie pokoleniem, któremu z pełnym zaufaniem przekazuję moje lekarskie kompetencje!
Do Was należą najbliższe dziesieciolecia w ochronie zdrowia naszego narodu! Jestem optymistą!!
już oceniałe(a)ś
22
0
bardzo to wzruszające i mocne jednocześnie.
już oceniałe(a)ś
10
0
Ile PISfucki dobrze pozmieniały, że wreszcie widać cały ten brak jakiejkolwiek koncepcji wszystkiego.I zmierzania w wiadomym kierunku. Widzi to ten pan, młodzi lekarze, no ale wiadomo, wam damy wam obiecamy co tylko chcecie.Trzymajcie się, syty głodnego nie zrozumie, ale pokazuje, że mu się świeci broda od schabu, szynek, baleronów...kieszenie se powypychał, to i pewny swego
już oceniałe(a)ś
5
0
`