Andrzej Gąsiorowski, b. współwłaściciel Art-B chce dziś trzymać się z dala od polityki i zapowiada batalię prawną o odzyskanie udziałów w spółce. Z likwidacji Art-B został miliard złotych, więc jest o co walczyć - dodaje rozmówca Doroty Wysockiej-Schnepf. Jego zdaniem Polska ma ogromny potencjał do robienia biznesu i nadmiar pieniądza, którego nie jest w stanie wykorzystać. Przedsiębiorca ocenia też, że stosunki polsko-izraelskie są dziś dobre, jak nigdy dotąd, ale antysemickie incydenty szkodzą wizerunkowi naszego kraju.
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
Jaki sens mają wywiady z takimi osobnikami.
@lam88
pewnie GW szuka inwestora/sponsora
już oceniałe(a)ś
0
4
@lam88
Czemu od razu "osobnikami".
Art B to była wielka grupa. Dopiero jak się zbliżyli do polityki i do Telegrafu to się wszystko posypało. Handlowali wszystkim co się dało, mieli montownie sprzętu RTV GoldStara, eksportowali broń itp. Taki konglomerat, który w tamtych szalonych czasach zajmował się wszystkim, na czym można było zrobić pieniądze. Według Wikipedii ArtB składała się z prawie 3000 spółek i zatrudniała 140 tysięcy osób. A czytając wasze wpisy można by pomyśleć, że to jakiś cwaniaczek spod kantoru...
już oceniałe(a)ś
1
0
Niebezpieczny, niemoralny cwaniak, któremu formalnie niczego nie można było zarzucić i który powinien być poddany ostracyzmowi społecznemu, a nie promowany poprzez takie wywiady jak ten.
@wojtekd
Ależ można było zarzucić i zarzucono. Zdążył jednak uciec do Izraela, Izrael nie zgodził się na ekstradycję, a ostatecznie, po wielu latach, sprawa się przedawniła.
już oceniałe(a)ś
5
0
To ten gość co wymyślił "oscylator", czyli wypłacanie i natychmiastowe wypłacanie pieniędzy z banku. Oszustwo polegało na tym ,że system reagował z opóźnieniem i naliczano błędnie odsetki. To jego zdaniem był uczciwy biznes?
już oceniałe(a)ś
15
0
Pan Gąsiorowski jest pragmatykiem i nie jest głupkiem. W walce o odzyskanie tego co kiedyś mu odebrano potrzebuje sojuszników, m.in. prokuraturę, a ta jest podległa rządowi. Przecież nie będzie głośno wyrażał tego co widać w Polsce gołym okiem, czyli przyzwolenia rządzących na ekscesy antysemickie i ksenofobię.
już oceniałe(a)ś
14
0
skandal żenada hańba
już oceniałe(a)ś
6
0
i jeszcze gość śmie coś mówić o antysemityźmie - DNO
już oceniałe(a)ś
4
1
Gość w krętactwie nie ustępuje Kaczyńskiemu, to i nieprzypadkowo się złożyło, że zamiaruje kadzić koledze, bo kolega za kadzenie zrobi nawet i biznesmena wyklętego.
już oceniałe(a)ś
2
0
Że twórczo zinterpretuję jeden z kawałów o Jasiu

Jasiu powiedział podczas rodzinnego obiadu, że oglądał na stronie Wyborczej wywiad z Gąsiorowskim, tym z Art-B od afery oscylatorowej. Tato mu przerwał mówiąc: No, pięknie, kuwra, pięknie ! Tylko w przyszły piątek nawet, ku..., mi nie mów, że oglądałeś rozmowę z Bagsikiem!
już oceniałe(a)ś
1
0
`