Prawo i Sprawiedliwość, za pieniądze Polskiej Fundacji Narodowej, zorganizowało kampanię billboardową, która ma przekonać Polaków, że zmiany w sądach planowane przez partię rządzącą są konieczne. Na ten cel PFN wyłożyła 19 mln złotych. - Ta kampania wzbudziła kontrowersje.(...) Musi niepokoić, kiedy w krytyce i wątpliwościach głos zabierają osoby życzliwe mojemu ugrupowaniu politycznemu - uważa Tadeusz Cymański z klubu Prawa i Sprawiedliwości. Jednocześnie dodaje, że obraz przekazany w spotach ukazujący sędziów w złym świetle 'jest bardzo prosty'.

- Na zachodzie uważają, że w Polsce jest wszystko dobrze, tylko doszła do władzy jakaś banda, która chce zniszczyć i upartyjnić sądownictwo. Tymczasem tak nie jest - mówił. Co poseł sądzi o samym sposobie finansowania akcji? Zobaczcie materiał Justyny Dobrosz-Oracz.

W podobnym tonie wypowiada się Waldemar Żurek, rzecznik KRS, który podkreśla, że pieniądze na promowanie kraju wydawane są na niszczenie władzy sądowniczej
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
cóż - faktycznie doszła do władzy jakaś banda, która chce zniszczyć i upartyjnić sądownictwo. Diagnoza bardzo trafna, jedynie dziwi że pochodzi z ust członka tej bandy
@redakotr
Ale w komunistycznym aparacie też było samobiczowanie. Doły zwracały górze uwagę góra dziękowała doły się dowartościowywały i było po staremu. Jak nie ma opcji na opozycję to się opozycję kreuje.
już oceniałe(a)ś
2
0
Ja bez żadnego trybu.
Oj Cymański, Cymański, Twój prezes zapowiedział zebranie kolektywu. Usłyszysz coś na swój temat.
już oceniałe(a)ś
10
0
Cymański szuka sobie ciepłego gniazdka po upadku PiSu.
już oceniałe(a)ś
9
0
Tadziu, ale jaką kasę udało się wam "sprywatyzować"! 100 milionów!!! To o niebo lepiej niż w przypadku SKOKów.
już oceniałe(a)ś
6
0
Co ważniejsze artykuły, np o unikowej decyzji SN, znikają zanim wszyscy zdążą je przeczytac, za to chłam o seksualnym fantazja Polek i prawników trzyma są lam.
już oceniałe(a)ś
4
1
"Na zachodzie uważają, że w Polsce jest wszystko dobrze, tylko doszła do władzy jakaś banda, która chce zniszczyć i upartyjnić sądownictwo." Panie Pośle, nikt tego lepiej dotąd nie ujął.
już oceniałe(a)ś
2
0
no cóż faktycznie "jakaś banda "rozszalała się za publiczne pieniądze. Gdyby tak szalała Platforma z PSL przez "osiem ostatnich lat" to dopiero by była afera za aferą; ... się w kieszeni otwiera. Koszmar
już oceniałe(a)ś
0
0
`