Po raz 89 na Placu Zamkowym i Krakowskim Przedmieściu odbyły się obchody miesięcznicy smoleńskiej. Polityków Prawa i Sprawiedliwości i kontrmanifestantów odgradzał potężny kordon policji i metalowe bariery. Policja interweniowała siłą pomimo legalnej, zgłoszonej wcześniej demonstracji stowarzyszenia Obywatele Solidarni w Akcji. Niektóre osoby trafiły na komisariat. Zobacz, co działo się na Krakowskim Przedmieściu.
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
anteater zachowuje się jak słaby prowokowator. Proszę Was, nie dajcie się sprowokować. Rozliczyć trzeba Kaczyńskiego i Błaszczaka, policjanci są w takiej samej sytuacji jak my. Czystki i upokarzanie.
już oceniałe(a)ś
13
0
Rozliczymy tych wszystkich policjantów. Zdegradujemy ich do szeregowców i odbierzemy prawo do emerytury. Już się nie mogę doczekać.
@anteater11
A potem nie będzie już można odróżnić, kto człowiek, a kto świnia.
już oceniałe(a)ś
1
0
@anteater11
nie badzmy tacy jak ONI. Odpowiedzialni za caly stan nie sa policjanci a prezes i spolka. Trzeba PiS rozliczyc. Policzyc ile nakradli, dali na rydzyka zamiast na dzieci, ile firm zwiazanych z PiS teraz dostaje granty, dotacje itd. Ile nielegalnie wycieli lasow, jakie czynnosci sa niekonsystucjonalne, ilu bylych agentow TW Wolfgangow pracuje dla PiSu itd. Karanie szeregowych policjantow nic nie da, tylko zablokuje administracje sadowa.
już oceniałe(a)ś
2
0
@anteater11
Moze jednak bardziej racjonalnym krokiem bedzie ocena dzialan odpowiedzialnego za ten resort ministra i jego bezposrednich podwladnych. Czyli skracanie policyjnej hydry zaczac od glowy...
już oceniałe(a)ś
1
0
nekrofilia smolenska. Kaczynski - Rydzyk, zostawcie nieboszczykow w koncu w spokoju.
już oceniałe(a)ś
11
0
A komu ten człowiek na drabince przeszkadzał??????
Czyżby ktoś opatentował stanie na drabince w tym miejscu?????
już oceniałe(a)ś
5
0
ja tylko chcę zobaczyć, jak oprócz miłych Pań i Panów z różami, na Krakowskim pojawią się rolnicy z łopatami, łomami i butelkami z benzyną. ciekaw jestem czy policjanci też będą tak gorliwi.
już oceniałe(a)ś
2
0
Kurdupel obiecał, że przy numerku 96 ta szopka się skończy... Zobaczymy, czy dotrzyma słowa.. Ciekaw, czy suwern, go z tego rozliczy?...
Jeszcze tylko 7...
@mamami70
Ta obietnica ma warunek: pomniki + ich prawda. A to wiele zmienia...
już oceniałe(a)ś
0
0
tym sku...synom policjantom pozabierac orzelki z czapek. Hanba aby z godlem na czapce zachowac sie jak gestapo
już oceniałe(a)ś
1
3
`