To, co Macierewicz wyprawia w Polsce, mając szczególne narzędzia władzy, to jest to jądro zła - tak Andzrej Celiński komentuje uroczystości na Westerplatte, podczas których odmówiono harcerzowi odczytania Apelu Poległych. W 92 roku, Antoni Macierewicz oskarżył jednocześnie o agenturalną przeszłość urzędującego prezydenta, szefa msz i urzędującego marszałka Sejmu - przypomina rozmówca Doroty Wysockiej Schnepf. Są takie momenty, kiedy człowiek opętany władzą, nie dostrzega, że spadają z niego szaty i staje nagi; mam nadzieję, że Macierewicz i Kaczyński staną nadzy przed Polakami, bardzo jestem ciekaw ich min - dodaje Andrzej Celiński.
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
antek to polityczna menda
@sadyba
menda wesz pluskwa i gowno
już oceniałe(a)ś
3
0
Nam nie powinien się zdarzyć Maciarewicz, Zbyszek Zero, magister Przyłębska z Wolfgangiem, prokurator towarzysz Piotrowicz, o Prezesie Narodu nie wspominając. A jednak... Bóg musi jakoś szczególnie nie lubić Polski, skoro ją tak doświadcza.
@majamil
Wystarczy, że my sami się nie lubimy.
już oceniałe(a)ś
2
0
@majami
Polacy w większości, jak inne narody, kierują sie mściwością. Mściwość w wyborach, skutkuje wyborem mścicieli! Głośmy miłość!
już oceniałe(a)ś
1
0
Kochany Panie Celiński!!! Litości!!! Ja na nich ubranych to ledwo, ale jeszcze jakoś mogę, ale za czyje grzechy Pan mnie karze na nich gołych patrzeć?...
@kodwbutach
Ups!!! Każe- przepraszam, to z nerw!
już oceniałe(a)ś
3
0
@kodwbutach
Jak by nie patrzeć czy każą czy nie każą to będzie kara patrzeć na ich nagość :)
już oceniałe(a)ś
1
0
Szalony Antony awansował z wichrzyciela na potencjalnego wariata.
już oceniałe(a)ś
15
0
Niestety dla Macierewicza zabrakło miejsca w samolocie Tu-154.
@janzdechlak
Jak zabrakło? Specjalnie pojechał pociągiem, po czym uciekł jak najszybciej w obawie o własne żałosne życie.
już oceniałe(a)ś
3
0
Ani Macierewicz, ani Szydło, ani Szyszko ani cała ta banda nie powinna się Polsce przydarzyć, ale taka była wola suwerena. Widocznie Polacy nie zasłużyli na nic innego.
już oceniałe(a)ś
12
0
nagi Kaczyński...Opanuj się panie Celiński.
już oceniałe(a)ś
5
0
PiS to są polityczni Hunowie !
Najechali nasza europejska mentalność polityczna i wygrywają, a szkody jakie już wyrządzili jeszcze wyrządzą będę nie do odrobienia przez pokolenia.
już oceniałe(a)ś
0
0
`