Beata Szydło zapytana o kwestie reparacji na dzisiejszej konferencji prasowej stwierdziła, że rząd PIS 'upomina się o sprawiedliwość i o to, co należy się Polsce'. - Jesteśmy ofiarą II wojny światowej, która potem jeszcze nie została w żaden sposób, ta krzywda nam naprawiona, a wręcz odwrotnie. Dzisiaj mówienie o reparacjach jest po prostu upominaniem się o sprawiedliwość i o to, co się Polsce należy - stwierdziła premier. Zobacz materiał Justyny Dobrosz- Oracz
Więcej
  Komentarze
  Straszne to czasy, gdy premierem jest takie cos...
  @gay Nawet mi się nie chce komentować, tyle już wyrazów użyłem. Kończy się skala, naprawdę.
  już oceniałe(a)ś
  10
  0
  ... Jesteśmy ofiarą II wojny światowej, która potem jeszcze nie została w żaden sposób, ta krzywda nam naprawiona, a wręcz odwrotnie.... Jak to rozumieć? Może jestem tępy, bo nie rozumiem - a może potrzebny tłumacz z PIS-owskiego na "nasze".
  @nick08 Cóż... On Niemców dostaliśmy "ziemie odzyskane", a od Ruskich straciliśmy kresy i przez 50 lat dusił nas PRL. To może Szydło chce teraz kasy od Putina?
  już oceniałe(a)ś
  13
  0
  @nick08 Po polskiemu przetlumaczne z Jiddisch!
  już oceniałe(a)ś
  3
  4
  Gdyby głupota miała skrzydła... Resztę, każdy w odpowiednim wieku pewnie pamięta ze "Szpitala na peryferiach"
  @nick08 ha ha ha, moze byc po czesku
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  Reparacje to się narzuca z pozycji zwycięzcy, a nie idzie się po nie z czapką jak po jałmużnę. Czy piss musi być aż tak żałosny?
  już oceniałe(a)ś
  23
  0
  Podobno zrzekliśmy się zgodnie z wytycznymi z Moskwy. Czemu teraz nie zwracają się o te reparacje do Moskwy? Przez te niejasne powiązania Macierewicza? Czy to ma związek z tym, że PiS postępuje w taki sposób że czego w polityce międzynarodowej nie zrobi to jakby działał na korzyść Kremla jednocześnie na niekorzyść Polski?
  już oceniałe(a)ś
  23
  0
  Nawet jeżeli plecie się takie androny na "użytek wewnętrzny"naiwnym byłoby sądzić że pozostaną nie zauważone za granicami.Polska ostatnio sprawia wrażenie ratlerka,który chętne drażni dogi.
  już oceniałe(a)ś
  20
  0
  ja nie wiem jak dorosli ludzie moga wyplatac takie bzdury. troche szacunku do samych siebie ludzie, bo jak wy sie nie bedziecie szanowac to nikt was nie bedzie szanowac.
  już oceniałe(a)ś
  20
  0
  Pani Premier Szydłowa ofiarą Drugiej Wojny Światowej? Strasznie się musiała wycierpieć!
  @janzdechlak Wycierpieć to się może i nie wycierpiała, ale że jest ofiarą to pewne.
  już oceniałe(a)ś
  6
  0
  @e-meryt51 Przed wojną kobiety ze wsi chodziły do dworu na rozdziewiczanie. Cholera wie czyim spadkobiercą może być. To też tłumaczyłoby dlaczego polskie chłopy są tak zazdrosne. Jesteśmy jednym wielkim kompleksem i porażką, bardzo smutne, ale już lepiej mieć tego świadomość niż udawać, że problemu nie ma.
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  `