To, co poprzednio mówił minister Błaszczak, że chodzi o zapewnienie politykom opozycji bezpieczeństwa, było ściemą - tak w 3x3 posłanka Nowoczesnej Katarzyna Lubnauer komentuje nowe informacje 'Gazety Wyborczej' o inwigilacji opozycji. Cała ta narracja runęła jak domek z kart, mamy do czynienia z wielkim oszustwem - dodaje rozmówczyni Doroty Wysockiej-Schnepf. Zdaniem posłanki Nowoczesnej, premier Szydło, a przynajmniej minister Błaszczak, powinien podać się do dymisji.
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
I co Mariuszu Młocie Błaszczaku władza totalna ? Czy operację zatwierdził osobiście kieszonkowy dyktatorek co "człowiekiem jest wolności" ? Państwo demokratyczne teoretycznie, policyjne praktycznie.
już oceniałe(a)ś
Aby podać się do dymisji trzeba mieć zdolność honorową, więc bez obaw żadnych dymisji nie będzie.
@woody51 Do dymisji potrzeba jeszcze jednego:presji społeczeństwa a tego w Polsce eminentnie brakuje.
@woody51 W tym przypadku nie mozna relatywizować Prawa i Honoru ,dymisja to tylko szansa na unikniecie odpowiedzialnosci karnej , a nie zaden honorowy gest. (impeachment )
Tow. Drabinkę-Kaczyńskiego, należy, dla jego własnego bezpieczeństwa, jak najszybciej, zamknąć w gumowej celi szpitala psychiatrycznego!
@stan-bln Kolegów też, sicher ist sicher.:- ))
Ściema runęła, ale mnie zadziwia to, że tak cicho to przyjęliście - dla szarego wyborcy - to wyglądało jakbyście to kupili! I kolejne pytanie -są wakacje, rozumiem, że wszyscy potrzebują naładować akumulatory, ale czemu po tym jak pan Szyszko nie wykonał postanowienia TS - cała opozycja nie spędza tych wakacji w Puszczy Białowieskiej??? PiS sam się podkłada, a Wy co najwyżej udzielacie kilku wywiadów..
@zgredka43 Tym bardziej, że takie akcje czy wywiady, to byłaby okazja do pokazania partyjnych twarzy z dalszych szeregów.
Im więcej genialnych pomysłów dobrej zmiany tym dłuższy akt oskarżenia.
już oceniałe(a)ś
Afera Watergate mozna uznac za najslynniejsza inwigilacje politykow opozycyjnych. Niestety w Polsce obowiazuja inne standardy prawno obyczajowe. Plemie ktore zdobywa wladze stosuje wlasne. Teraz obowiazuje Bolszewickie samodzierzawie.
już oceniałe(a)ś
A może by jednak podać tekst w formie drukowanej ? Dla tych, którzy prenumerując GW , prenumerują GAZETĘ>
już oceniałe(a)ś
Ten nierząd to jedno wielkie bezprawie :( I nie ma co liczyć ,że ktokolwiek z zewnątrz nas obroni jak nie obronimy się sami ,ale do tego trzeba takiej samej odwagi jak mieli ludzie dawnej Solidarności !
już oceniałe(a)ś
`