12 sierpnia w Charlottesville neonaziści i nacjonaliści starli się ze swoimi przeciwnikami. W konsekwencji młoda kobieta zmarła, a 19 osób zostało rannych po tym, jak nazista wjechał samochodem w tłum. - Myślę, że winne są obie strony - mówił podczas konferencji prasowej Donald Trump. Prezydent USA nie potępił neonazistów i nacjonalistów, a po jego słowach rozpętała się polityczna burza. Donalda Trumpa zalała fala krytyki, nawet ze strony własnej partii. Zobacz, w jaki sposób przywódca Stanów Zjednoczonych starał się wybrnąć z konferencji, którą zapamiętają wszyscy.
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
Taki trochę jamerykańsk Chamberlain. Ignorant przywódcą świata.
No i dogral sie. Z grona jego doradcow odeszli wczoraj, na znak protestu, szefowie wielu amerykanskich koncernow. Im najmniej zalezy na rozkwicie rasizmu w USA bo kazdy Amerykanin, bez wzgledu na kolor skory, jest ich potencjalnym klientem.
Batel wrocil z Bulgari i kiwa glową co za bezwtydny dupek,wazelina do potęgi
Rasiści i naziści są w USA na lewicy.
Zobaczyłem materiał, wysłuchałem słów Trumpa - niech mi ktoś powie w którym momencie on skłamał albo opowiedział się po którejś stronie?
@bolando_rotorro M żądnym. Fake news.
@bolando_rotorro Brał kursy demagogii u prezesa Kaczyńskiego
@bolando_rotorro No jesli neonazisci i Ku klux klan wychodza ze sztandarami na ulice to jormalni ludzie znajacy historie reaguja. Agresja doprowadza do atakow. W takiej sytuacji wsadzanie wszystkich do jednego worka jest niesprawiedliwe i tendencyjne! Stad fala krytyki! Proste
`