Pomimo tego że miesięcznica smoleńska odbywa się zawsze 10-ego każdego miesiąca, to już dzień wcześniej policja ogrodziła barierkami całe Krakowskie Przedmieście w Warszawie. Tym samym uniemożliwiła mieszkańcom i turystom korzystać z popularnego miejsca spacerowego. W środę (9 sierpnie) wśród osób, które próbowały przejść Krakowskim Przedmieściem była reżyserka Agnieszka Holland. - Jest piękny letni wieczór. Nie wiadomo, dlaczego te ulice, którymi normalnie spacerujemy są zamknięte. Stoicie państwo zupełnie bez sensu - mówiła Agnieszka Holland do policjantów.

Nasza kamera zarejestrowała także moment, w którym samochód pogotowia ratunkowe musiał zawrócić, ponieważ przejazd uniemożliwiało mu rozstawione ogrodzenie. Zobaczcie, jak wyglądały przygotowania policji do 88. miesięcznicy smoleńskiej.
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
wyrzucane co miesiąc 700 tys. złotych - rocznie ponad 8 mln złotych. pomyślcie ile pożytecznych rzeczy można by za te pieniądze zrobić.... i nie mówcie mi, że to jest normalne....
już oceniałe(a)ś
35
0
Skandal ! Kolejny raz sekta Smoleńska na czele z Sutenerem będzie okupować Krakowskie Przedmieście za pieniądze podatnika.Nazywane jest to uroczystością religijną. Utrwala się wiara że Kościół Kabotyński popiera Sektę Smoleńską.
@janne50 Stara prawda "za pieniądze ksiądz się modli" tu w pełnym świetle reflektorów. Dodajmy jeszcze, że nie są to prywatne pieniądze. Miłość bliźniego i powaga żałoby w krzywym zwierciadle a najsmutniejsze jest podzielenie narodu na całe dziesięciolecia. Samo wygarnięcie gnoju z ulicy nie sprawi, że ustaną podziały. Nie za naszego życia.
już oceniałe(a)ś
1
0
Paranoja...
już oceniałe(a)ś
27
0
Kacza sekta smoleńska robi cyrk za nasze pieniądze,Bałwany poczytajcie Pismo Święte co mówi o takich cynikach jak wy kacze miernoty.Kościół biorąc w tym religijnym pośmiewisku kompromituje nas katolików
@sadyba a Kaczyński powinien z własnych pieniędzy płacić za swoje potrzeby żałobne, a nie za państwowe - to defraudacja
już oceniałe(a)ś
0
0
Impreza podwyższonego ryzyka. Koszt i zaangażowane siły chyba nawet większe, jak na imprezę Owsiaka. To są kpiny z normalnych ludzi. Nawet trybuny pierwszomajowe w czasach słusznie minionych nie były tak chronione. Tamci satrapi ludzi się nie bali aż tak, jak aktualnie nam panujący żałobnik. Ile żywej gotówki z budżetu państwa traci się na chore fantazje, bo przecież każda żałoba kiedyś się kończy a taka celebra to chore fantazje za państwową kasę.
już oceniałe(a)ś
13
1
Pisowski cyrk oszołomów.
już oceniałe(a)ś
12
0
Panie naczelniku i wodzu Kaczyński, a nie lepiej czołgi postawić przeciw tym białym różom? Mogą was nawet podrzucić z kościoła przed pałac. Gwarancja bezpieczeństwa fanatyków zapewniona.
już oceniałe(a)ś
11
0
Ile nas jeszcze czeka miesiaczek Kaczora?
już oceniałe(a)ś
8
0
`