To są absolutnie skandaliczne słowa - tak w 3x3 Tomasz Siemoniak, wiceprzewodniczący PO komentuje słowa Jarosława Kaczyńskiego o tym, że Donald Tusk ma się czego bać. To pokazuje, że prokurator Krajowy Bogdan Święczkowski nie na darmo jeździ do prezesa Kaczyńskiego, siedzi tam 3 godziny, i widać, że opowiada o szczegółach śledztw - dodaje rozmówca Doroty Wysockiej-Schnepf. Jego zdaniem, wypowiedź Jarosława Kaczyńskiego ma ewidentny charakter wywierania presji na prokuraturę.
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
Cala propaganda PiS-u przeciwko Premierowi DOnaldowi Tuskowi jest politycznie motywowana, bo wszyscy nalegali na szybki pochowek. Pytam teraz dlaczego w tedy Pan Kaczynski oraz rodziny nie nalezgaly na otwieranie trumien? Watpie, zeby Premier D.Tusk sprzeciwil sie zadaniom. Jesli teraz forumowicze np. neijaki arawin321 komentuja sprawe nie maja absolutni regresu uzywania sfomulowan typu "przypominam wszystkim....". Kim jest taki prowokator? Prosze o umiar wszystkich prowokatorow i pieniaczy o umiarkowanie. Forum nie jest mejscem propagandy. Wielu iz odczytalo niejakiego arawina,jako platna etatowa wrecz propagande PiS-u. Czyzby Pis mial za malo fal radia torunskiego i abon? Opamietaj se czlowieku,bo na sam widok nicka,zeb cie wrzucac do kosza. Czy nie powinien zaczacz czerpac z innych zrodel zarobku niz tak haniebnej szkodzie, jaka czynisz Polakom.
Pan Tusk, wielokrotnie mówił w przeszłości o tym, że bierze pełną i osobistą odpowiedzialność za przebieg śledztwa smoleńskiego oraz za sposób organizacji lotu prezydenta Polski do Smoleńska. Prokuratura w naszym kraju prowadzi śledztwo w sprawie zaniedbań popełnionych podczas śledztwa smoleńskiego. Więc z tych oczywistych powodów pan Tusk został poproszony o złożenie wyjaśnień, co jest sprawą zupełnie normalną, a pan Tusk tego typu normalne wydarzenie, przedstawia jako osobistą zemstę Kaczyńskiego. Przypominam wszystkim o tym, że wiceszef BOR został skazany prawomocnym wyrokiem za zaniedbania BOR podczas organizacji lotu prezydenta Kaczyńskiego do Smoleńska. Co jest szczególnie bulwersujące gdy sobie przypomnimy sobie o wielokrotnych oświadczeniach polityków PO o tym, że BOR nie popełnił żadnych błędów w sprawie organizacji lotu a szefowie BOR, wkrótce po katastrofie, zostali awansowani na wyższe stopnie wojskowe.
@arawin321 Tyle słów i ani jednego odniesienia do meritum.
@nielubietvn To jest "bardzo elokwentny" troll, wpuszczony do GW. Udaje intelektualiste, jest prostakiem .
@arawin321 spadaj pisdzielcu
`