Straszenie prezydenta, że w wyborach prezydenckich w 2020 nie zostanie przez PiS wystawiony nie jest dobrą metodą na 'dyscyplinowanie' Andrzeja Dudy - mówi w 3x3 dr Anna Materska-Sosnowska z Instytutu Nauk Politycznych UW, komentując ostatni wywiad ministra sprawiedliwości. Przez ostatnie dwa lata były próby łamania prezydenta, jeśli już raz powiedział 'nie', to już nie ma w PiS takiego zaufania - dodaje rozmówczyni Romana Imielskiego. Słowa, jakie padły wobec Andrzeja Dudy, np. lekko kpiące ze strony marszałka Terleckiego, nie zapowiadają dobrej współpracy - stwierdza dr Materska-Sosnowska.
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
Straszne czasy nadchodzą,nikt ( PiS) nikomu nie popuści, zostaną zgliszcza,popioły i długi do zapłacenia.
już oceniałe(a)ś
1
0
"prezydent" sie zerwal ze smyczy i biega po parku. W pierwszej chwili panika sparalizowala parobkow "prezesa". Ale jak widac, opanowali sie i zaczeli poscig. Wiesniaczka, ktora robi za premiera wymachuje baciskiem, bolszewik ziobro uzbrojony w sztachete probuje zastraszyc wrzaskiem, a jeden lizus z drugiego szeregu zaproponowal zeby zwabic "na kielbase". Tak to bolszewicki pis zwalcza nowy "uklad".
już oceniałe(a)ś
1
0
Pewnie hakami uzbieranymi bedzie dyscyplinowal, ten magister trojkowy, niedouczony?
już oceniałe(a)ś
1
0
Jak wojnę wśród pisich przekuć na konstytucyjne ustawy o SN i KRS, wszak Tołdi ustawy obiecał? Obecnie jest testowany wybór sędziów do KRS w obywatelskich wyborach powszechnych. Rozumiem, że ma to przykryć rozgonienie obecnych składów SN i KRS i zaniesienie ich skalpów konusowi, by ideę pobłogosławił.
już oceniałe(a)ś
0
0
`