Nie może być głowsowania poprawek z uwagi na klub, który je wnosi. - Kamila Gasiuk-Pihowicz, posłanka Nowoczesnej, komentowała dzisiaj z mównicy sejmowej wczorajsze wydarzenia z Komisji Sprawiedliwości i Praw Człowieka. Wczoraj na posiedzeniu przewodniczący Komisji Stanisław Piotrowicz ograniczał czas wystąpień parlamentarzystów i zarządził blokowe głosowanie poprawek, grupując je pod kątem klucza partyjnego. Mimo sprzeciwów opozycji, która powoływała się na Konstytucję i Regulamin Sejmu, przewodniczący kontynuował głosowania. - Chciałabym zaprosić wszystkich obywateli na pokojową demonstrację pod Pałacem Prezydenckim, o godzinie 20... - posłanka Nowoczesnej nie mogła dokończyć zdania, ponieważ marszałek Ryszard Terlecki wyciszył jej mikrofon.
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
Jeszcze pół godziny temu było to o wiele więcej komantarzy !!..trzeba przyznać ze nie bardzo pi linii Agory ..
@wlodzimierzkowalik To chyba ci sie z radiem ma-ryja pomylilo. Niekumaty z ciebie kacap.
już oceniałe(a)ś
0
0
..myszka jest znerwicowana...Rysiu niech zabierze myszkę na samotna wyspę ..
@wlodzimierzkowalik Za duzo onanizujesz kacapie. Bredzisz.
już oceniałe(a)ś
0
0
Odnoszę wrażenie że konstytucja nie istnieje,Prezydent jako strażnik konstytucji ,pierwszy ją złamał ,musimy bronić konstytucji,po to by móc ją naprawić w innej atmosferze,i tak jak w Stanach zdeponować ją u 60 notariuszy,a Sąd Najwyższy będzie decydował o jej łamaniu i poprawkach wnoszonych przez kolejnych oszołomów.
@gabrys ja w ogóle mam wrażenie, że Polska przestaje istnieć, niedługo będzie to jakieś kuriozum w środku Europy
już oceniałe(a)ś
0
0
@margolcia Oni posłowie PIS traktują polaków jak głupków wsiowych
już oceniałe(a)ś
0
0
@gabrys W Stanach nie ma sędziów zamieszanych w komunistyczne przestępstwa instytucjonalne, ani takich co kolaborowali z członkami organizacji łamiącej prawa człowieka . Communist Decriminalisation First.
już oceniałe(a)ś
0
0
@wlodzimierzkowalik Ciekawe czy Jarosław Kaczyński i jego brat, obaj piszący doktoraty w komunistycznej Polsce, pod opieką partyjnych profesorów, kolaborowali z członkami organizacji łamiącej prawa człowieka czy nie. O piotrowiczu, jasińskim i wielu innych pzprowcavh z pisu nie wspominając.
już oceniałe(a)ś
0
0
@mundragora ..technicznie tak ale, to oni wlasnie próbują przeprowadzić dekryminalizacje wymiaru sprawiedliwości ..dużo się naoglądali i widza ze to jest kryminogenne środowisko ...
już oceniałe(a)ś
0
0
Cytowanie ,powoływanie się na artykuły Konstytucji ,niema dla PIS ŻADNEGO znaczenia ,ONI tej konstytucji ni uznają,ta Konstytucja ,dla tych wyalienowanych społecznie pisowskich głupków nie istnieje,czego dowiódł fircyk DUDA.
już oceniałe(a)ś
0
0
Tow. Piotrowicz ma poparcie Tow. Kryże i pozostałych Terleckich i innych, HAŃBA!
już oceniałe(a)ś
0
0
`