Nie stosujemy przemocy i nie będziemy jej stosować. Chcemy tylko spojrzeć posłom w oczy i powiedzieć, że to co robią zdrada stanu - stwierdził Paweł Kasprzak z Obywateli RP odnosząc się do wczorajszych wydarzeń sprzed Sejmu. Po zakończeniu obrad część z protestujących próbowała zablokować wyjazd posłów z Sejmu. - Policja była brutalna i sponiewierała kilka osób. To pokazuje charakter tej władzy i siłę obywatelskiego sprzeciwu - komentował interwencję służb mundurowych wobec protestujących. Wcześniej doszło również do szarpaniny pod Sejmem przy dziale przepustek. Kilka osób próbowało wejść na teren Sejmu, obezwładniła ich policja. Bardzo duża część demonstrantów nawoływała policję, by zostawiła zatrzymanych.
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
Kasprzak, był juz Palikot, był Niesiołowski a potem Kijowski; powiedz lepiej ...jak skończysz ?
już oceniałe(a)ś
0
0
Tych poslow Polacy sami sobie wybrali ! Jaki jest zatem poziom moralny i intelektualny Polakow ? Dlaczego obywatele krajow cywilizowanych nie wybieraja sobie takich poslow ? Popatrzcie na twarze Waszych wybrancow, na ich brak elementarnych zasad dobrego wychowania, na arogancjew stosunku do Was, ich wyborcow !
już oceniałe(a)ś
0
0
Piszcie listy do posłów. Piszcie maile. Zadawajcie pytania i żądajcie odpowiedzi. Używajcie portali społecznościowych do propagowania i rozpowszechniania ich świńskiego postępowania. Obiecujcie im, że nie będziecie na nich głosować. Wystraszą się - większość z nich jest zadłużona po uszy, wywalenie z posadki w Sejmie to dla nich katastrofa. Dlatego tak popierają wygłupy Kaczki, bo dbają o swoje apanaże. Trzeba im uzmysłowić, że to nie od Kaczki zależy.
@wejka Najbardziej ich przekona, że wylądują w więzieniu.
już oceniałe(a)ś
0
0
@wejka Poza tym liczą na drugą kadencję, i pisowcy, i kukizowcy.
już oceniałe(a)ś
0
0
`