- Uwagi pana prezydenta zostały uwzględnione - mówił w Sejmie Stanisław Piotrowicz, przewodniczący Komisji Sprawiedliowści i Praw Człowieka. - Mam nadzieje, że w tym układzie ustawy prezydent ją podpisze - dodał. Poseł PiS w ten sposób skomentował ewentualny podpis prezydenta, który wcześniej zapowiedział, że podpisze ustawę o SN, jeśli zostaną uwzględnione jego poprawki do ustawy o KRS.

Z kolei Jacek Sasin przyznał, że stanowisko prezydenta 'mocno komplikuje całą reformę'. Co jeszcze mówili posłowie partii rządzącej w sprawie ustawy dot. Sądu Najwyższego?
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
o kaczysta-kopmunista otworzyl usta i kwacze!! niec h ten kaczysta-komunista zamknie wszystkich kaczysrtow w kiciu, zeby ich chronic przed suwerenem. kaczysta -kopmunista ma doswiadczenie w zamykaniu Polakow w kiciu, taka jego komunistyczna kariera!!!!
już oceniałe(a)ś
0
0
W sumie to chichot Historii, że Stanisław Piotrowicz jest przewodniczącym Komisji Sprawiedliwości i Praw Człowieka. Prokurator PRL'owski, oskarżający i skazujący ludzi walczących o Wolność Praw Człowieka o Sprawiedliwość!
już oceniałe(a)ś
0
0
"Precz z komuną" tak drą się zwolennicy partii rządzącej, zatem panie Piotrowicz co pan tu jeszcze robisz?
już oceniałe(a)ś
0
0
Mogło być gorzej - prezydentem mógłby być Piotrowicz
już oceniałe(a)ś
0
0
piotrowicz, komunistyczny prokurator z PRL bedzie ustalac prawo. Praktyke zdobywal w stanie wojenny, kiedy milicja przyprowadzala opozycjonistow "do ukarania". To bolszewicki pis. Wasz wybor.
już oceniałe(a)ś
0
0
A media dowartościowują tę ludzką mendę prosząc o komentarz!
już oceniałe(a)ś
0
0
kiedy petycja do PAD o ustawę o obniżce emerytur posłom i senatorom pełniącym mandat przed 31 lipca 1990r/vide ustawa tzw deubekizaycjna/ ,
już oceniałe(a)ś
0
0
złapać toto i ogolić na łyso
@iisort +
już oceniałe(a)ś
0
0
`