- Kaczyński powiedział w Przysusze o stworzeniu dwóch komisji wyborczych. Możemy się obawiać efektów takich zmian, ponieważ według starej zasady 'nie ważne kto głosuje, ważne kto liczy głosy' - Joanna Mucha, posłanka PO, komentuje możliwe efekty reform, które próbuje przeprowadzić PiS. Od wczoraj w Sejmie toczy się dyskusja na temat ustawy o Sądzie Najwyższym, która podporządkowuje wymiar sprawiedliwości partii rządzącej. W całej Polsce odbywają się protesty przeciwko upolitycznieniu sądów. - Jako opozycja musimy wypracować ofertę dla wyborców, bo ta aktualna pod hasłem 'nie PiS' to jest za mało - dodaje rozmówczyni Aleksandry Sochy.
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
rozsądnie mówi , odrzućcie ludzie emocje bo póki co, to Polska zależy od chorych osobistych emocji małego człowieka
już oceniałe(a)ś
0
0
@rosswatowski Wejdz na google, to sie dowiesz. A wlasciwie powinienes ja znac, chociazy przez to ze przez wiele la t piastowala urzad rektora Europejskiego Universytetu Viadrina i urzad pelnomocnika rzadu federalnego d.s. stosunkow z Polska. Zarowno pod wzgledem znajomosci jezyka polskiego, jak i sceny politycznej, historii i kultury polskiej nie ma w Niemczech osoby jej rownej.
już oceniałe(a)ś
0
0
Gesine Schwan w wywiadzie dla telewizji ARD (tagesschau.de): KACZYNSKI CHCE MANIPULOWAC WYBORY. Wybitna znawczyni polskiej polityki, dwukrotna kandydatka na urzad prezydenta Niemiec, ktorej niezalezna opinia potwierdza obawy opozycji. Tak PiS planuje koniec wolnych wyborow w Polsce.
@style a kto zna tę wyjątkową znawczynię? hyhy
już oceniałe(a)ś
0
0
@rosswatowski - ja znam - czestow wypowiadala sie bardzo dobrze o Polsce i naszej historii.
już oceniałe(a)ś
0
0
@style A skąd ona wie ze koniec świata juz blisko ?? I to wszystko przez PiS. Skąd ona to wie...
już oceniałe(a)ś
0
0
Jarek ma racje. Kryminalistów , drobnych złodziejaszków , łasych na łapówki sędziów i członków organizacji łamiących prawa człowieka trzeba odsunąć od trójpodziału władzy .
już oceniałe(a)ś
0
0
Kaczor nie robi całego powrotu do PRLu po to, żeby potem tę władzę oddać ;) Polska komunistami stoi ;)
już oceniałe(a)ś
0
0
uuu a czy Dżoana już wie hyhy dlaczego tamte kluby grały w Pucharze Polski?
już oceniałe(a)ś
0
0
`