Wczoraj Sejm obradował na temat projektu ustawy o Sądzie Najwyższym. Planowane przez rząd zmiany w sądownictwie, które w całości podporządkowują wymiar sprawiedliwości partii rządzącej, wywołały ogromny opór społeczny. Pod Pałacem Prezydenckim, a później także pod Sejmem, zebrał się tłum manifestantów walczących o niezawisłość sądownictwa w Polsce.

Tymczasem w Sejmie cały czas toczyła się debata. 'Nie wycierajcie sobie mord zdradzieckich nazwiskiem mojego świętej pamięci brata. Niszczyliście go i zamordowaliście!' - wybuchnął z mównicy sejmowej Jarosław Kaczyński. Po tych słowach do Kaczyńskiego podszedł poseł Nowoczesnej, Witold Zembaczyński. Obok szybko zgromadziła się grupka parlamentarzystów. Kinga Gajewska, posłanka PO, na żywo filmowała całe zajście. Podszedł do niej Dominik Tarczyński z PiS i starał się wyrwać jej telefon. Doszło do szarpaniny. Zobacz wideo zza kulis obrad Sejmu.
Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Widzieliście jeszcze tę babę z tabletem, która podeszła do zbiegowiska i szarpała któregoś z posłów? Później wyszła na mównicę i wmawiała, że została zaczepiana i turbowana! Swołocz pisowska, kłamliwa, jak reszta!
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  proponuję zwrócić uwagę co robią alokici prezesa (Błaszczak, Terlecki, Mazurek, szydło i reszta) w czasie kiedy Butka powołuje się na LK a potem w czasie kiedy mówi Kaczyński. tak zachowują się ludzie którzy maja w du...ie co on mówi. treść jego wypowiedzi dla nich nie ma znaczenia, kompletnie ich nie interesuje.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Kto to jest taki wyrosnity bydlaczek ktory wyrwal telefon poslance filmujacej p. K. Czy to poslel, czy to bandyta? Kto wybral? Zachowyal sie jak bandyta.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Poza tym za te próby odebrania telefonów powinien być sąd, za naruszenie nietykalności cielesnej - sąd, samo zasłanianie = uniemożliwianie nakręcania dowodzi, że ci ludzie z PiS to wiocha mająca sporo za uszami, gdyby wszystko było OK w PiS, wręcz umożliwiali by nagrywanie innym ludziom.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Niepodoba mi się wyraz twarzy Błaszczaka, zawziętky, taki PiSowski! PiS taką właśnie jest partią, Polacy, o ile będziemy mogli - do wyborów!!!!!
  @El O' Curwael I jeszcze go to bawi, te pierdoły o leszku kamikadze...
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @El O' Curwael Mina Błaszczaka świadczy o czymś jeszcze; Kaczorowi puściły nie tulko nerwy, ale głównie zwieracze:-)
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Straszne sa te PiSie pyski. Hadko patrzec!
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Polecam obejrzeć patrząc na Błaszczaka - takiego politycznego sq..ela to dawno nie widziałem.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  gdy w dziecinstwie czasem zachowalem sie nie tak, babcia krzyczala na mnie zachowujesz sie jak zabugowiec, Schetyna, Balcerowicz, Frasyniuk, Michnik...ech, babcia sie w grobie przewraca
  @cichwoda Slabo cie cos ten Jarek wyksztalcil. Pisze sie Zabużanie...
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  `