Zobaczcie, jaki przebieg miały nocne obrady Sejmu w sprawie zmian dotyczących Krajowej Rady Sądownictwa oraz Sądu Najwyższego. Jarosław Kaczyński nie przebierał w słowach. Prezesowi PiS wyraźnie puściły nerwy.
Więcej
  Komentarze
  GNOJE Z PISU, ODPIE...IE SIE OD POLSKI!!!! WYPIE...C!!!!
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Popie...lo sie mu juz na amen . Wyslal brata i 95 niewinnych na smierc . Widac , ze nie moze zaznac spokoju . Tak bedzie mial juz do smierci .
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  PSyChoPAta
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  SUMIENIE NIE DAJE MU SPOKOJU. To on jest głownym sprawcą śmierci swojego brata i 95 innych osób.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Poseł Chamczyński i posłanka Chamłowicz- twarzami PISu?
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Przypominam, że ta paranoiczna histeria narodziła się na Wawelu i Jasnej Górze. Nie dostanie ode mnie głosu nikt po stronie opozycji, kto będzie się łasić do Kościoła. Hańba polskiemu klerowi!
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Własnego sumienia nie zagłuszysz,był okres kampanii wyborczej i to ty "kaczor" wysłałeś brata,który i tak nie miał jakichkolwiek szans na ponowny wybór na prezydenta.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  śmieciu ludzki JAROSŁAWIE KACZYŃSKI ZACZĄŁEŚ ROBIĆ SOBIE JAJA Z PAŃSTWA, JAJA Z POLAKÓW! A na to ci nie pozwolimy !Twój koniec bliski szczerbaty gnoju! NIE OBRONIĄ CIĘ NAWET DWA GORYLE:TCHÓRZ TAKI JAK TY BŁASZCZAK I NARKOMAN ZIELIŃSKI!, NIE OBRONI POLICJA, ANI STRAŻ POŻARNA, TAM TEŻ SĄ POLACY!
  @obserwatorfiubziu narkoman terlecki!
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @obserwatorfiubziu Widac bylo jak nawet Terleckiego popychal. Widac ma go za ...
  już oceniałe(a)ś
  0
  0