- Realizujemy nasz program, mamy do tego pełne prawo i będziemy w tym konsekwentni - Beata Mazurek, rzeczniczka PiS, komentuje planowane zmiany w wymiarze sprawiedliwości. Sejm i Senat przegłosowały rządowe ustawy o reformach w KRS i ustroju sądów powszechnych. Prawo i Sprawiedliwość przedstawiło również projekt zmian w Sądzie Najwyższym. Wczoraj w całej Polsce doszło do protestów przeciwko planowanym zmianom, które naruszają konstytucję i praktycznie zmieniają ustrój państwa. Czy politycy PiS znają zapisy konstytucji? Zobacz materiał wideo.
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
A co na tym tłumoku może zrobić wrażenie? Chyba tylko wypłata.
już oceniałe(a)ś
0
0
Podobienstwo do oskarzonych z procesow oswiecimskich. I mentalnosc ta sama.
już oceniałe(a)ś
0
0
Typowy pis-bolszewicki bełkot : kłam kłam kłam kłam kłam kłam kłam aż kłamstwo stanie się bardziej wiarygodne od prawdy
już oceniałe(a)ś
0
0
To typowy pokaz, cynizmu i kłamania w żywe oczy... PiS nie potrafi rozmawiać, nie posługując się kłamstwem! Moim zdaniem, zapędzają się w kozi róg. Ich narracja nie powinna przetrwać, jeśli choć odrobinę potrafimy, wyciągać wnioski z przeszłości!
już oceniałe(a)ś
0
0
Aż sie prosi żeby zacytowac słowa dr. Strosmayera ze „Szpitala na skraju miasta" -Gdyby głupota miała skrzydła, latałaby Pani jak gołębica.
@wredota Golębie to ta cała PiSdnięta ferajna!On to orlica oczywiście w lataniu!
już oceniałe(a)ś
0
0
Babsko łże. NIE MACIE PRAWA DO ŁAMANIA KONSTYTUCJI!!!
już oceniałe(a)ś
0
0
Ta stara pisowska kupa patrzy w lustro. I nic. "Nie robi na mnie wrażenia" . Dlatego nie oczekujcie zbyt wiele.To meskie hormony u tej "pani"(?).
już oceniałe(a)ś
0
0
A co moze zrobic wrazenie na umyslowo uposledzonej malzy?
już oceniałe(a)ś
0
0
`