Zofia Romaszewska napisała list do Amnesty International, w którym zapewniła, że organizacja nie powinna być zaniepokojona przestrzeganiem swobody zgromadzeń w Polsce. W samochodzie Dominiki Wielowieyskiej tłumaczy, dlaczego zdecydowała się to zrobić. - W Polsce można demonstrować ile wlezie. Każdy może zademonstrować, co chce. Tylko nie można przeszkadzać w demonstrowaniu innym - uważa działaczka opozycji demokratycznej w PRL, a obecnie doradczyni prezydenta Andrzeja Dudy. Co Zofia Romaszewska uważa o kontrmanifestantach na miesięcznicach smoleńskich? Jak ocenia organizacje miesięcznic smoleńskich? Oglądajcie nowy odcinek 'Crash testu'.
Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Smutne to,że nawet zasłużone osoby w zetknięciu z PiS-em schodzą na umysłowe manowce.Podobnie "niezłomny" był śp.małżonek tej pani,tylko,że w zdobywaniu posad i pieniędzy.I nieodrodna córunia.
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  Gomułszewska. Jak Kaczyński coś robi, to motłoch ma nie przeszkadzać. I tyle. Mądrość nie zawsze z wiekiem przychodzi
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  Ale durna kobita z tej Romaszewskiej! Pożałowania godna.
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  Myślałem, że taka zasłużona i doświadczona osoba jak Pani Romaszewska chociaż trochę przekona mnie do PIS-u. A ona tak jakoś półgębkiem, bez przekonania, jakby na siłę i wbrew sobie opowiada w koło Macieju to samo zdanie , że Kaczyński ma prawo urządzać swoje męcznice i nie wolno mu w tym przeszkadzać. Smutne to i nudne jak stylizacja tej pani.
  @inz.morszczuk Całkowicie się zgadzam z Twoją opinią.Pozdrawiam
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  nawet nie chce mi się o tym gadać .... ciągle mam w pamięci Pana Romaszewskiego i jego walkę w senacie o samochód i sekretarkę ....
  @woody51 No i to odszkodowanie ,które dostał....w czasie kiedy inni solidarnościowcy walczyli o jakieś tam emerytury....Pozdrawiam
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  Osoba, która pomagała "warchołom" w 1976 roku i należała do "ekstremistów" w 1981, dziś upomina protestujących i każe im grzecznie słuchać, tego, co mówi władza. Mówi Gomułką i Gierkiem, i nawet tego nie zauważa.
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  Wielowiejska lubuje się w pisssowskich przygłupach?
  @tadjan tak.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Zośka, ty lepiej chodź na grób męża i podlewaj kwiatki!
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  `