Podczas środowych głosowań - mimo sprzeciwu całej opozycji i krytyki większości prawników - Sejm przyjął dwie ustawy: o Krajowej Radzie Sądownictwa i o ustroju sądów powszechnych. Co to oznacza w praktyce? Komentuje prof. Marek Chmaj, konstytucjonalista.
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
Obawiam sie ze poprostu nic pisowskim bolszewikom nie zrobicie. Nie ma obecnie w Polsce nikogo, kto mialby jaja i zlapal to bolszewickie bydlo za morde, a nastepnie kopniakiem wyeksmitowal za Bug do pisowskiej macierzy. Niestety bolszewicka okupacja to wasza przyszlosc. "To each his own".
już oceniałe(a)ś
1
0
No dobra Chmaj, wyglądałeś się. A teraz powiedz kto ma w końcu przeprowadzić komunistyczna dekryminalizacje resortu sprawiedliwości ?
już oceniałe(a)ś
0
0
Porzadek w Polsce moga zrobic jedynie sami Polacy. Swiadome spoleczenstwo obywatelskie stawia opor. Wiekszosc Polakow nie wie, jak funkcjonuje demokracja, nie wie jakie prawa i obowiazki ma obywatel kraju demokratycznego, wiekszosc Polakow nie ma honoru, odwagi cywilnej, instynktu samozachowawczego. Dlatego gnom z cudzej willi na Zoliborzu, potomek ubekow i enkawudzistow bedzie dalej, razem ze swoja starannie dobrana grupa slugusow bedzie dalej rozwalal panstwo polskie i izolowal Polske w swiecie.
już oceniałe(a)ś
0
0
`