- To co się stało wczoraj, to jest żenująca porażka Kaczyńskiego - tak wydarzenia w Warszawie ocenia uczestnik kontrmanifestacji Andrzej Celiński. Nie jest jednak zwolennikiem tego, by co miesiąc dochodziło do próby sił w trakcie miesięcznic smoleńskich. - Nie chcę sugerować Obywatelom RP co mają robić, ale ich misja została zakończona sukcesem. I nie warto tego rozdrabniać - mówi były minister kultury w rozmowie z Justyną Dobrosz-Oracz.

Dlaczego większym optymistą był w stanie wojennym? Jak zareagował na pomysł Mariusza Błaszczaka, by obciążyć kosztami ochrony manifestacji tych, którzy je blokują? Czy za kulisami tworzy się nowa partia? Zobacz 'I kto tu rządzi?'
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
"Moczar był chyba mądrzejszy od Błaszczaka" "Oczywista oczywistość", zwykle mistrz przerasta ucznia.
już oceniałe(a)ś
1
0
LUDZIE GDZIE WY MIELIŚCIE OCZY I USZY WYBIERAJĄC TAKICH TROGLODYTÓW JAK BŁASZCZAK I ZIELIŃSKI DO SEJMU?REPREZENTUJECIE ICH POZIOM?
już oceniałe(a)ś
0
0
Bezsensowne porównanie z Moczarem.. Trudniej wskazać kto nie jest mądrzejszy od ministra Mariusza.
już oceniałe(a)ś
0
0
Równie mądry, jak urodziwy !
już oceniałe(a)ś
0
0
Bła-szczak, Ki-szczak , czy to przypadkowe podobieństwo ? Chyba nie...!
@Andre <<Jasiow czak Wałęsak, Michniak,Schetyniak,Kopaczak,Tuskak>> Wow, wspiąłeś się na wyżyny swojego intelektu :D :D Brawo! Sława!
już oceniałe(a)ś
0
0
@efce14 Dorzuć-Kaczyń szczak.Fajnie,nie?
już oceniałe(a)ś
0
0
Nie wygłupiaj się Celiński , najlepszy jest twój list do Kiszczaka. To wystarczy.
@wlodzimierzkowalik Wspomnij o ofercie Maciary dla Jaruzela.
już oceniałe(a)ś
0
0
Skończcie wreszcie z tym "były opozycjonista". Dziś a właściwie wczoraj, ciąga się faceta za to0, że na wiec wyborczy Komorowskiego przyszedł z krzesłem. Ciąga się za próbę czynnej napaści, a sam Komorowski rżnie głupa i twierdzi, że czuł się zagrożony. Bez wątpienia ten człowiek nie jest "aktualnym opozycjonistą" żyjącym z bycia opozycjonistą. Wyznawców teorii o wszechobecnym Putinie proszę by wzięli na wstrzymanie. Celińskiego czas skończył się już dawno, skończył bezpowrotnie i żadne agorowo-tefałenowskie kroplówki nie pomogą.
@marek_p1846 A gdzie sa polscy, mlodzi, inteligentni, wyksztalceni, uczciwi politycy ? Austriacki minister spraw zagranicznych ma 30 lat, ministrem zostal w wieku lat 28, studiowal prawo, jest inteligentny, szanowany w calym swiecie. Gdzie sa tacy Polacy ? To polactwo ktore ja obserwuje wzbudza obrzydzenie i pogarde. Ostatnio poznalam takiego polaczka, mlodziutki, glupi, jak dorosnie t o chce byc ekspertem od gier komputerowych !
już oceniałe(a)ś
0
0
kazdy jest madrzejszy od tych z tzw. pis, nawet ludzie z down-syndrom!!!! takiego zbiorowiska prostactwa+chamstwa+glupoty jak w tym tzw. pis+ziobero+gowin to nie ma nigdzie tylko w tym pis-rzadzie!!!!!!
już oceniałe(a)ś
0
0
`