Wychodzą z kościoła i zaczynają seans nienawiści, to moralnie nie do zaakceptowania - mówi w '3x3' były premier Włodzimierz Cimoszewicz, który wziął wczoraj udział w kontrmanifestacji wobec miesięcznicy smoleńskiej. Rozmówca Doroty Wysockiej-Schnepf podkreśla, że niezwykle rzadko bierze udział w demonstracjach, ale tym razem wziął, bo miesiąc temu wstrząsnęły nim wydarzenia na Krakowskim Przedmieściu, a później w Radomiu. Były premier mówi też, że marsz Jarosława Kaczyńskiego i jego zwolenników otoczonych kordonem policji i zbudowanym na Krakowskim Przedmieściu płotem pokazuje, że władza nie ma woli kompromisu, jest straszliwie butna i zaczyna się bać.
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
No cóź popaprańcy z pisuaru mają problem z Cimoszewiczem dla nich każda inteligentniejsza osoba stanowi problem i zagrożenie ale tak to jest z nieudacznikami wykletymi nie mylić z dobrze ustawionym działaczami którzy lykaja kosiorek i biją piane
już oceniałe(a)ś
0
0
Włodimir Cimoszewicz, stary aparatczyk z PZPR, syn agenta NKWD, już przedwojennego agenta tej formacji, na jego rozkaz zbudowano specjalną celę pod schodami, w której w nieludzkich warunkach więził m.in. kpt. Słowika. Przez 11 miesięcy przesłuchiwał go z bronią w ręku, do utraty przytomności, brał udział w likwidacji podziemia AK. Takie korzenie i tradycje komunista Włodimir Cimoszewicz wyniósł z domu, nie wspominając jak go tatuś wkręcił w aparat państwowy PRL, jakie korzyści z tego czerpał, interesy robił podczas gdy zwykli i prawdziwi obywatele w tym czasie cieszyli się ze zdobytego kawałka kiełbasy, za to u niego lodówka była zawsze pełna, to była kasta ponad ludźmi i prawem. Cimoszewicz Włodimir jest starym komunistą i będzie nim do końca. Część życia poświęcił wiernej służbie Związkowi Radzieckiemu, jego resztę biznesowi zagwarantowanemu przez Wałęsę, Mazowieckiego byłym komunistom. Nigdy, przenigdy nie potępił komunistycznych zbrodni swoich kolegów i tatusia. Nigdy. Dlatego też ludzie ceniący Włodimira Cimoszewicza są zdegenerowani, rodzajem wrzodu na zdrowej tkance bo przecież on reprezentował okupanta, morderców i nie wyrzekł się tego ani nigdy nie potępił. Degeneraci.
@kapitalmarka Rzygasz w kółko tymi samymi bredniami, prawacki smrodzie. Na jakim dopalaczu jedziesz?
już oceniałe(a)ś
0
0
@kapitalmarka pierdzisz, nie masz nic do powiedzenia pasożycie. Napisałem bebelucho umysłowa o Cimoszewiczu i jego rodzinie tak jak jest. Jesteś degeneratem.
już oceniałe(a)ś
0
0
@kapitalmarka Widzę, że już do siebie piszesz. Ładnie piszesz, pajacyku :)
już oceniałe(a)ś
0
0
@efce14 Prrrrrr, nazad.
już oceniałe(a)ś
0
0
@kapitalmarka I co - lżej Ci na sercu. A zapomniałeś dodać cokolwiek o bracie babki Kaczyńskich - stalinowskim ministrze sprawiedliwości Henryku Świątkowskim, który wydał śmierci m.in. na rotm. Pileckiego, czy innym wujku - Wilhelmie Świątkowskim, Naczelnym Prezesem Sądu Wojskowego w rządzie Bieruta? Ojciec Rajmund Kaczyński, żołnierz AK, tuż po wojnie dostaje od stalinowskiej władzy dom na Żoliborzu i dostaje posadę wykładowcy na Politechnice Warszawskiej, kiedy inni Ak-owcy siedzieli w więzieniach. A matka Kaczyńskich nie btała udziału w Powstaniu Warszawskim.
już oceniałe(a)ś
0
0
@tamara I co z tego, brat babki, prapradziadek itd...Nie wszyscy akowcy siedzieli, a ten dom po wojnie to rozumiem, ze wyremontowany:)
już oceniałe(a)ś
0
0
@efce14 Degeneracie, nie jesteś w tanie podważyć mojego zdania, nawet jego części, poza tym jesteś wynalazkiem. Co to za hak gdy się mówi prawdę o bydlaku, ty pasożycie.
już oceniałe(a)ś
0
0
@kapitalmarka typowe rzygi plebsu
już oceniałe(a)ś
0
0
@jkkslezsko Plebs to po II Wojnie światowej po kilku klasach podstawówki zostawał ministrami, sędziami, ubeckimi katami i oni sami i jego potomkowie pełnili ważne funkcje w PRL. To żadna tajemnica, każdy może to sprawdzić.
już oceniałe(a)ś
0
0
Może i Europie grozi wojna. Może. Ale Polska stoi już na progu wojny domowej. Ja pie......
już oceniałe(a)ś
0
0
FAZ, 11.07.2017: " Die Moskau-Reise des Herrn Kownacki" ( "Moskiewska podroz pana Kownackiego") www.faz.de M.in. autor, Konrad Schuller ,p isze: (moje tlumaczenie ) .....PiS rozni sie od innych nacjonalistycznych sil w Europie tym, ze pod kierownictwem (Führer ) Jaroslawa Kaczynskiego jest odporna na ( immun ) na rosyjskie uwodzenia ( Lockungen ). Czytajcie ! Interesujacy artykul, tez o Macierewiczu.
@110da Rosja wspomaga partie i rozne ruchy prawicowe w Europie, m. in. w Polsce. W Polsce jest jedna partia prawicowa, PiS, pod kierownictwem Führera Kaczynskiego. Specjalista od wspomagania tych partii i ruchow prawicowych jest Rosjanin Ussowski. Zrodlo tej informacji: ZDF / D, program Frontal 21, 23.05.2017 Moze mozna znalezc: www.heute.de .
już oceniałe(a)ś
0
0
@110da Konrad Szuler... LOL!!! Nomen est omen :-)))
już oceniałe(a)ś
0
0
@Maksymilian Popławski Konrad Schuller, baranie.
już oceniałe(a)ś
0
0
Gdyby piloci Tupolewa nie dali się zmusić do lądowania za wszelką cenę we mgle, Polska byłaby zupełnie innym, wolnym krajem. Gdyby nie katastrofa Tupolewa, Kaczyński nigdy nie wygrałby wyborów. Stało się nieszczęście.
@janzdechlak tak, wypadek przez brawure. Czesta przyczyna.
już oceniałe(a)ś
0
0
@janzdechlak Nie sądzę. Przecież kilka miesięcy po wypadku wygral Komorowski, a po przeszło roku, w wyborach parlamentarnych PiS żadnego sukcesu nie osiągnął. Przyczyna jest głębsza i krakałemz że tak się skonczą różne decyzje PO. Najgłupsza była decyzja o podwyższeniu wieku emerytalnego. Mało kto rozumie, że jesj dlugofalowy efekt (gdyby ją kontynuowac) byłby dla budzetu NIEKORZYSTNY!!!! Urzędowe podwyzszenie wieku oznacza, w przełożeniu na pieniądze, że się pewnej grupie nie wyplaca emerytury NARAZIE, ale za 2 lata (i 7 u kobiet) będzie się płaciło WIĘCEJ i te sumy zwiększonej emerytury, w czasie średniego czasu pobierania emerytury zsumują się do wartości emerytur niepobranych między niższym, a nowym wyższym wiekiem. Te emerytury co NIBY PRZEPADŁY zostaną ODDANE. Ale UWAGA, UWAGA. Kapitał emerytalny waloryzowany jest dużo, dużo korzystniej niż obligacje. Gdy emerytura zacznie byc pobierana, waloryzowana jest tylko inflacyjnie. Póki lezy na koncie, waloryzowana jest według plac!!! Tego jednak nie rozumieją ani politycy, ani ciemny lud. Durny profesor Góra, a wraz z nim premier Tusk mysleli, że oszczędzą, durny lud był przekonany, ze dwu (lub siedmio) letnie emerytury im przepadają. Ani jedni, ani drudzy nie rozumieją istoty reformy Buzka, która uzaleznia mocno wysokość miesięcznej enerytury przede wszystkim od fizycznego wieku emeryta powodując, że to co włożył odbierze albo krócej duzymi porcjami, albo dłużej mniejszymi. Dodatkowo owo podwyzszenie wieku i pojawiające się wyliczenia uświadomiły ludziom dopiero po kilkunastu latach, jak bardzo Buzek zmniejszył wszystkim emerytury. Amcałe odium spadło na Tuska. Emerytury to nie jedyny powód zniechęcenia do PO. Ale one przelały czarę goryczy. A niezależnie od rachunk
już oceniałe(a)ś
0
0
@wj2000 PO przegrała przez emerytury. Głupi naród żyje coraz dłużej na zlość wladzy. Bogatsze narody nie posylają swoich kobiet na wczesniejsze emerytury, aa nas stać?
już oceniałe(a)ś
0
0
@janzdechlak Nie wiem czy przeczytaleś co napisałem!!! Wobec wprowadzonej przez Buzka juz prawie 20 lat temu zasady "zdefiniowanej skladki", oraz sposobu waloryzacji gromadzonych skladek, podwyzszenie wieku nie daje korzyści dla budzetu!!!! A wręcz przynoszą straty!¡!!!!
już oceniałe(a)ś
0
0
@janzdechlak Inne narody nie wysylaja swoich obywateli do Eur.zach. po tzw. socjal, i do innych czynnosci, wstydze sie tu wymienic, czym sie Polacy i Poki zajmuja za granica !
już oceniałe(a)ś
0
0
Bo oni przebywając z tymi trumnami zamieniają się w zoobie. WRRRR.
już oceniałe(a)ś
0
0
co to wogole ma byc, pochody miesiecznicpwe? To jakies dewiacje Kaczynskiego i Rydzyka. Nekrofilizm smolenski. Przypadek dla psychiatrow.
już oceniałe(a)ś
0
0
Panie Włodzimierzu! Co z Puszczą? W kontr miesięcznicy nie trzeba używać siły gdyż prawo będzie można naprawić. Wyciętej Puszczy nie da się naprawić. Jak uratować Puszczę? Tutaj potrzebna jest niezgoda obywatelka nie tylko symboliczna!
już oceniałe(a)ś
0
0
`