W trakcie wakacji Michał Nogaś wyruszył w podróż, by w najpiękniejszych zakątkach Polski rozmawiać o tym, co ważne. Pierwszym kierunkiem, jaki obrał była Kotlina Kłodzka, gdzie odwiedził nie tylko 'Festiwal Góry Literatury', ale także 'dom dzienny, dom nocny' Olgi Tokarczuk. Były rozmowy o oswajaniu strachu przed obcymi, rozpadającym się świecie, o osobach spotkanych tylko raz w życiu, ale także o przyrodzie, którą coraz bardziej doceniają Polacy. Zapraszamy Was do obejrzenia pierwszego wakacyjnego 'Nogasia na stronie'.
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
Link nie działa
już oceniałe(a)ś
0
0
Pani Olgo- czekam na kolejne Pani książki. I już planuję pobyt na tym festiwalu!!!!
już oceniałe(a)ś
0
0
a mnie śmieszy w polu - dołącz do dyskusji - fraza "zboczona masochistko!! trochę to tak, jak przy stole... wiatry puszczać, nieprawdaż? inteligencka polsko??!
już oceniałe(a)ś
0
0
Zanim z "obornika" utworzy się żyzny humus, musi przejść proces fermentacji, co może wiązać z przykra wonią. Coś w miejsce czegoś.
już oceniałe(a)ś
0
0
do tej ciocia_cośtam niżej: zboczona masochistko!! - po co czytasz żydowskie gazety??
@put_in Nie mam absolutnie nic przeciwko Żydom ani żydowskim gazetom. Dziwię się tylko, czemu Żydzi z Ukraińcami chcą tłumaczyć Polakom, na czy ma polegać polski patriotyzm.
już oceniałe(a)ś
0
0
@ciociainga jeśli Twoim zdaniem Olga Tokarczuk jest Ukrainką, to współczuję Ci tego, że jeszcze nie pogodziłaś się ze swoim żydowskim pochodzeniem, to ten sam poziom absurdu
już oceniałe(a)ś
0
0
@ciociainga pamiętasz Człowieka o nazwisku Ignacy Tokarczuk? to był taki wspaniały biskup kościoła, do którego przynależą polscy patrioci; poucz się trochę zamiast ulegać stereotypom, co najlepiej Ci wychodzi tu
już oceniałe(a)ś
0
0
`