Lech Wałęsa zapowiedział swój udział w kolejnej miesięcznicy smoleńskiej na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie. To gest solidarności z Władysławem Frasyniukiem, który miesiąc temu został wyniesiony przez policję z terenu manifestacji, która według władz była nielegalna. Pytany przez Agnieszkę Kublik czy nie boi się, że zgromadzeni będą krzyczeć w jego kierunku 'Bolek', Lech Wałęsa odpowiada: - Będą krzyczeć, przecież jeszcze im zapłacą za to. Nie rusza mnie to, dlatego, że ja już to wszystko przeżyłem. I ja nie dałem się pokonać wtedy i nie dam się teraz.
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
Ojciec Rydzyk o maybachu, helikopterze i planach Radia Maryja. "Nie należy się wahać" , płakac i placić :-(
już oceniałe(a)ś
0
0
Liberałowie, lewacy, masoni , ateiści . Panie Lechu ! Po czyjej pan stronie stoi , kogo pan broni ? Przed ludźmi chce się Pan pokazać ?? Niech Pan lepiej pójdzie się do kościoła pomodlić . Chodzi Pan co niedzielę do kościoła , komu się chce Pan podobać , Bogu czy ludziom ?
już oceniałe(a)ś
0
0
Lech Walesa jest jedynym Polakiem, ktory jest w swiecie cywilizowanym szanowany, moglam to stwierdzic sluchajac w TV Eur.zach. rozmow i wywiadow z nim, jeszcze bardzo niedawno. Czekam na to, kiedy Polacy pod przewodem Lecha Walesy rozpedza pisiakow, a niektorych z gnomem z cudzej willi na Zoliborzu, potomkiem ubekow i enkawudzistow, posadza do wiezienia.
już oceniałe(a)ś
0
0
Lech Walesa jest Polskim Bohaterem tak bylo i bedzie bo dobro zwycieza a my umiemy odrozniac dobro od zla ciesze sie , ze nie podzielil losu Popieluszki i Przemyka a klamliwi, biernii tchorze tego nie moga oceniac zycze zdrowia Prezydencie, nie jestes sam
już oceniałe(a)ś
0
0
`