Szczyt G20 w Hamburgu i wizyta Donalda Trumpa stały się impulsem dla manifestacji niemieckich antyglobalistów. Demonstracje szybko przerodziły się jednak w regularne zamieszki. Manifestanci wznosili barykady, podpalili kilka samochodów, zniszczyli wystawy sklepowe. Policja użyła armatek wodnych i gazu pieprzowego. W wyniku ulicznych potyczek rannych zostało ponad 100 policjantów.
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
Należałoby autokary z polskimi wielbicielami Trumpa od razu skierować w ślad za nim do Hamburga. Urządziliby mu miłe powitanie.
już oceniałe(a)ś
0
0
Nale
już oceniałe(a)ś
0
0
>> Antyglobaliści "Witają w piekle" << To tak samo jak globaliści... znikąd ratunku? Czy ktoś nie mógłby założyć jakiejś partii dla normalnych, choćby nielicznej na początek?
już oceniałe(a)ś
0
0
Jak widać po komentarzach pod innymi relacjami z Hamburga, barbarzyńcom czytującym "Gazetę Wyborczą", bardzo się zachowanie tej dziczy podoba. Nie powinni więc się oburzać, gdy zostaną potraktowani według tych samych reguł, które aprobują.
@Marzena Zagrodzka Dzicz to spotkasz na niedzielnej mszy w kościele. Prawdziwa niecywilizowana dzicz, która pada na kolana przed facetem w czarnej sukience, a później patrzy z nienawiścią na wszystkich inaczej myślących. Takie rzeczy to tylko w feudalnych rezerwatach można spotkać.
już oceniałe(a)ś
0
0
Tak trzymać! Czas na polskie ulice - przegonić to rządowe i prawicowe robactwo!
@Klozeta Wyborcza Za długo trzymasz łeb w klozecie. Masz swoje 5 min., a później historia spuści wodę w klozecie i wylądujecie tam gdzie wasze miejsce, w szambie.
już oceniałe(a)ś
0
0
@efce14 Oni już są w swoim faszystowsko-nacjonalistyycznym szambie. A historia sama pociągnie za spłuczkę. Niech spieprzają na forum tych faszystowskich szmatławców w stylu "Gazeta Polska"...
już oceniałe(a)ś
0
0
@marcos Polski motloch lubi to "prawicowe robactwo"i znow sobie ich wybierze. Polski motloch jest od pokolen przyzwyczajony, do tego, ze nie ma nic do gadania i jest krotko za pysk trzymany. Dziwie sie, ze dotad nie ma w Polsce kary chlosty, jak za dawnych czasow.
już oceniałe(a)ś
0
0
`