Donald Trump wylądował na Okęciu. Na lotnisku powitali go minister spraw zagranicznych Witold Waszczykowski i sekretarz stanu w Kancelarii Prezydenta Krzysztof Szczerski. Trump przyleciał w towarzystwie Melanii Trump, córki Ivanki i jej męża Jareda Kushnera. Prezydent USA spotka się na Zamku Królewskim z prezydentem Andrzejem Dudą oraz przywódcami 11 innych krajów Europy Środkowo-Wschodniej.
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
"Jasniepan jedzie"`!!! Pisowskie kmioty z mordami nisko przy ziemi, beda czekac na ochlap, dobre slowo, a moze nawet Pan pochwali ! To sie w Polsce nazywa "wstawanie z kolan".
już oceniałe(a)ś
0
0
Szopka i farsa PRL-owska
już oceniałe(a)ś
0
0
ten kaczy... to nie tylko miernota i nieudacznik+syn ubeka- to jest polityczny awanturnik, razem z tym tzw. prezydentem od tzw. pis oznaimili ze Polska to mocartstwo i przewodzi krajom Europy srodkowej i wschodniej, ha, ha, ha, ale to jest pis-cyrk polityczny!!!!
@jiduck47 ...syn ubeka, utrwalaczy wladzy ludowej i krewny enkawudzistow _ braciszkow Swiatkowskich ! Przerazajace jest, ze wiekszosci Polakow to nie przeszkadza ! Gdzie sa nauki Jana Pawla II ? Czy warto bylo, zeby Jan Pawel II swoje zdrowie i zycie dla nadwislanskiej gawiedz poswiecil ?
już oceniałe(a)ś
0
0
Trumpowie sa wspaniali. Widac, ze to wielki swiat. A pisowska kapusta lezy przed nimi :-)
już oceniałe(a)ś
0
0
Nadwislanskie prostactwo, potomstwo chlopstwa panszczyznianego i fornali, w euforii. Trump odbierze od naiwnych nadwislanskich prostakow niskie poklony i na tym sie cala szopka skonczy. Trump przybyl do Hamburga, na G20, o czym GW tez w euforii, Was nie informuje. Jego wypad do Polski jest dla nadwislaskich podlizusow pod wodza pisiakow , bez znaczenia.
już oceniałe(a)ś
0
0
Kompormitacja. Nastepnum razem Trump bedzie lecial przez Bialorus by spotkac owacyjne tlumy.
już oceniałe(a)ś
0
0
Co o ma za znaczenie? Duda i ferajna liczy na poparcie Ameryki. Naiwni prostaccy narazaja sie na politowanie ludzi myslacych. Mam dowcip z okresu PRL, jak to za dolary sie kupwalo w Pewex-sie. Przychodzi goralka i pyata o cene gaci, koszuli itp. szycko w dularach.. Gorlaka konstatuje : te Amerykany to sprytne juhy, jeszcze nas nie zajeli aa juz se sklepy otworzyli.
@wh2015 Duda i ferajna sie przeliczy. Mentalnosc dziada, Trump przyjechal i cos da. Nic ferajnie i Dudzie Trump nie da, wezta sie do roboty i nie kompromitujta sie !
już oceniałe(a)ś
0
0
`