Wolelibyśmy, żeby to nie organizacje pozarządowe, naukowcy, obywatele musieli bronić Puszczę Białowieską przed ministrem środowiska, tylko, żeby to minister dbał o dziedzictwo przyrodnicze Polski - mówi w 3x3 Katarzyna Jagiełło z Greenpeace Polska. Ekolodzy zapowiadają na dzisiejsze popołudnie protesty w Krakowie, gdzie odbywa się sesja UNESCO. To byłby potworny blamaż Polski, gdyby właśnie UNESCO wpisało Puszczę Białowieską na listę światowego dziedzictwa w zagrożeniu - dodaje rozmówczyni Romana Imielskiego.
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
zawsze można mu zabrać stodołę na poczet szkód poczynionych w puszczy . Zapewne ma tam sporo nielegalnych rzeczy np. wypchane zwierzęta obięte ścisła ochrona lub ich skóry
już oceniałe(a)ś
0
0
no ale to tylko pis-szyszka. toto umie tylko lzec+klamac+manipulowac!!! z luksusowe stdole zapplacil juz podatek?
już oceniałe(a)ś
0
0
Kłamstwo jest FUNDAMENTEM organizacji gwałcicieli polskiej Konstytucji kierowanej przez Kaczyńskiego. Ich prakłamstwem, podstawą waszystkich innych kłamstw, jest świadomie podtrzymywana brednia o jakimś zamachu w Smoleńsku. Ci którzy to żyrują, członkowie organizacji, jej propagandyści i ci którzy są gotowi na nią głosować, gotowi są bez zmrużenia oka łgać w żywe oczy w każdej innej sprawie. Czegoś tak bezczelnego i obrzydliwego nie było od czasu PZPR-u.
już oceniałe(a)ś
0
0
puszczę w tak pięknym stanie zachowali leśnicy. pomijając to, że Szyszko gada typowe dla upojonego władzą palanta rzeczy to leśnicy powinni dalej puszczą się opiekować. nie zmienia się ekipy, która przez ostatnie 300 lat się sprawdziła. taz. "ekolodzy" to zwykle ignoranci przepełnieniu poczuciem misji. a to zła mieszanka.
już oceniałe(a)ś
0
0
Szyszko spojrzy na sosną i widzi deski, Szyszko spojrzy na sarnę i widzi mięso. Dobra zmiana widzenia.
już oceniałe(a)ś
0
0
Blamaż Polski jest faktem od czasu, gdy PIS zaczął realizować "dobrą zmianę" (po trupach). Teraz chodzi już tylko o to, żeby uratować puszczę (o ile się jeszcze da).
już oceniałe(a)ś
0
0
Już nie takie blamaże my przyżyli(śmy) . Oj i jakie nas jeszcze czekają
już oceniałe(a)ś
0
0
no ale ten tzw. pis z balbina na czele jest juz tak skompromitowany i osmieszyl Polske i polakow (f/m) ze temu balbinie -pis to jest obojetne, bo i tak wszyscy juz wiedza ze ten tzw pis+ziobro+giwin to rzad tzw. ochlokratow!!!!
już oceniałe(a)ś
0
0
`