Niepokoi mnie to, co było bezpiecznikiem Stalina: nieważne kto głosuje, ważne kto liczy głosy - tak w 3x3 Adam Szłapka z Nowoczesnej komentuje propozycje Jarosława Kaczyńskiego dotyczące zmian w ordynacji wyborczej. Boję się mieszania przy ordynacji wyborczej, boję się powoływania nowej komisji wyborczej przez większość, którą ma Jarosław Kaczyński - dodaje rozmówca Doroty Wysockiej-Schnepf. Zdaniem posła Nowoczsnej, prezes PiS chce zaorać to wszystko, co udało nam się zbudować przez ostatnie 27 lat.
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
Opozycja jest słaba , nieporadna i leniwa . Gdyby mieli choć troche inwencji i pomysłowości to już teraz organizowaliby KOMITETY OBRONY WYBORÓW aby wprowadzić nadzór obywatelski nad procedura liczenia głosów Bolszewicki pomysł aby jedna komisja nadzorowała głosowanie a druga liczyła głosy to idealny sposób na "rozmycie" odpowiedzialnosci w przypadku fałszerstwa , w momencie przejmowania urn z głosami zapewne stanie kie kolejny cud i pis wygra .Przecież nawet dziecko wie że pis-bolszewicy sfałszują wybory ! Jesli pis-bolszewia nie zgodzi się na niezależnych obserwatorów to zawsze w ramach obywatelskiego nieposłuszeństwa możemy ZACZĄĆ WYPŁACAĆ WSZYSTKIE PIENIĄDZE Z BANKÓW - to legalne normalne codzienne działanie obywateli tylko że skoordynowane w czasie . Gdy zabraknie na 500+ to bolszewicy będą uciekac przed swoim własnym elektoratem
pani Doroto, ja myślę, ze jak pani używa słowa prezes, powinna Pani mówić prezes PiS, używając prezes bez dopełnienia, mówimy Prezes, czyli kto Król?
@dupek Da Prezes. Prezes jest tylko jeden.
i ja tak uważam
Kaczyński nie jest mężem stanu tak jak nie jest wielkim mówcą ani porywającym charyzmatycznym przywódcą. On nie ma żadnej wizji . Jest małym zakompleksionym człowieczkiem o rozbuchanym ego i przeogromną żądzą odwetu za śmierć brata bliźniaka. Napędza go tylko i wyłącznie żądza władzy i chęć zemsty a nie dobro Ojczyzny. Adam Szłapka - bardzo mądry młody człowiek. Głosowałem na .Nowoczesną i dalej będę głosował.
Jeżeli sfalszuja wyniki wyborów dojdzie do rewolucji
@arekk1975 Niestety niekoniecznie. Do niej może może dojść pokolenie później. A i to w sytuacji gdy kukizokorwinowcy wycisną ostatnie pryszcze.
@tksiazek oni są samoodnawialni jak jaszczurki; co im odpadnie ogon, to nowy odrasta. Za czasów mojej młodości pisałem podobne teksty do ciebie. I co? I nic. Znowu mogę je pisać i sure as fuck w następnych wyborach znowu będziemy czytać o zmasakrowaniu lewaka, o niezrozumianym geniuszu, o tym że on naprawdę powiedział co innego. Nasza młodzież po maturze zawsze wpada w łapy MIkkego i mija z reguły parę lat zanim się z tego uścisku wydostaną.
@arekk1975 Nie dojdzie. Wiara w Polakow jest jak inwestycja w Amber Gold, bez szans na zysk.
`