- Dzisiaj nie mogę odpowiedzieć na to pytanie, bo cały czas byłem zajęty przygotowaniem do przesłuchania - tak sprawę ewentualnego przesłuchania Sylwestra Latkowskiego komentuje członek komisji śledczej ds. Amber Gold Stanisław Pięta. Cień podejrzeń na byłego redaktora naczelnego 'Wprost' rzucił podczas swojego przesłuchania były szef Amber Gold - Marcin P, który zeznał, że dziennikarz mógł dostarczyć mu przecieki z ABW.

Politycy Platformy Obywatelskiej uważają, że przesłuchanie Sylwestra Latkowskiego mogłoby dostarczyć niewygodnych informacji dla Prawa i Sprawiedliwości. - Bardzo charakterystyczne jest to, że te same nazwiska pojawiają się w kontekście afery podsłuchowej. To są dziennikarze, którzy na pewno nie przepadali za władzą PO - uważa poseł tej partii, Marcin Kierwiński.

Co ciekawe, Sylwester Latkowski chce zeznawać w tej sprawie. Teraz decyzja należy do członków komisji ds. Amber Gold. Niewykluczone, że zapadnie ona na zamkniętym spotkaniu.
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
Mowa o Lisieckim czy o Latkowskim? Bo to Lisiecki kumal sie z Plichta.
Bo przesłuchiwanie dziennikarzy to ostateczność, nie rozumiecie? Oczywiscie, dla was wyrywanie latkowskiemu laptopa przy pomocy słuzb to normalne!
dlaczego, dlaczego... bo wyszłoby na jaw, że PiSdziady też się tam kręcili wokół tego przekrętu i tyle podobnie jak ze SKOKami
No popatrz, "komisja" ma cykora, boi się, że ktokolwiek ze świadków rzuci cień na "najuczciwszą partię". Zupełnie jak w Korei Płn.
wypchajcie się - nie po to CZYTAM gazety by ogladać filmy ale dokonaliście wyboru jakiś czas temu - chroniecie faszystó na forach, to i wasz target to niedorozwoje umysłowe
@otopolskiepieklo Też wolę poczytać. Ale zwróć uwagę, że na wprowadzającym zdjęciu było napisane "wideo".
@efce14 ale co za problem obok video umiescic tekst? nawet plotkarskie People.com tak robi. najsmieszniejsze jest, ze wiekszosc tego co sie mowi w video i tak jest gdzies spisana, wiec co za problem?
Akurat Pięta jest na miejscu w tej "komisji". Ma doświadczenie złodziejskie.
Bo L. to agent tajnych (czyich ?) służb, a agenta się nie pali puki można ;-)
Czego boi się wasserman?? Boi się prawdy o tym, że to pis stoi za największymi aferami w RP, że to pis winny jest nieprawidłowości przy reprywatyzacji za czasów prezydentury kaczyńskiego. To oni mają lepkie łapy i to oni powodują upadki kolejnych SKOK-ów, za które społeczeństwo płaci.Ta komisja to istny cyrk na kółkach
`