Trójka młodych mężczyzn zablokowała drogę na terenie Sejmu domagając się wolności zgromadzeń. Straż Marszałkowska natychmiast zareagowała i wyniosła ich z terenu budynku. Tam doszło do kolejnej przepychanki, w wyniku której jedna ze stojących kobiet upadła na ziemię. Wyprowadzeni mężczyźni trzymali w rękach kolorowe flagi i transparent z napisem 'wolność zgromadzeń'. Zobaczcie, jak to wyglądało z bliska.
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
Cokolwiek się dzieje policja zaczyna od siłowego rozwiązania. Nowa procedura Polizeiführer-a błaszcza nie przewiduje pytań, rozmów i negocjacji z protestującymi. Jeśli nie masz transparentu z napisem "Leśnicy z ministrem" albo "A. Duda nasz Prezydent" to gleba. Kiedyś dojdzie do desbłaszczakizacja w policji i innych służbach i trzeba będzie odpowiedzieć za współudział w niszczeniu demokracji.
już oceniałe(a)ś
0
0
Straż nawet nie próbowała rozmawiać, wezwać do opuszczenia terenu, po prostu wyniosła chłopaków jak worki z kartoflami. Wolność zgromadzeń!
już oceniałe(a)ś
0
0
Gazetko Szkolna (już dawno przestałaś być Wyborcza) dograsz się doigrasz jak ci zakażą drukowania to ci nawet przyjaciele z Izraela ani z Nowego Yorku nie pomogą.
@mlot_na_pogan Odezwał się młotek z Petersburga. Wolność słowa ci się nie podoba? To siedź sobie w tej Putilandii i się nie wymądrzaj.
już oceniałe(a)ś
0
0
Mlodym nalezy sie wielki szacunek i PODZIEKOWANIE, ze rozumieja co chce PiS zgotowac Polakom. Ani Zachod, ani nawet pakt ze wschodem,jak dotad. I co sobie ten starzec wyobraza? On umrze a ta jego "partia policyjna" zostanie skaczac sobie do gardel? Piekna perspektywe zgotowal nam jedeen z blizniakow. Nawet brata poswiecil, zeby tylko dorwac sie do rzadu marionetek, ale rzadu. Odpowiedzialnosc jednak istniee nawet jesli nie asz stanowiska i to powinienes posle Kaczynski wiedziec. Szkoda,ze masz taka wybiorcza pamiec i z prawa pamietasz to,coo dla ciebie wygodne.
już oceniałe(a)ś
0
0
Panowie straznicy jestescie zwykklymi karierowiczami. Wasza bezczelnosc poraza! Nawet bolszewizm posunal sie do tego, ze chcecie ludzi legitymowac! Za kogo mcie inteligencje mlodych Polakow? Przydalo by sie wam poczytac Konstytucji. Byc swiadomym,ze LAMIECIE PRAWO ! WSTYD.
już oceniałe(a)ś
0
0
Młodzi zabawiają się pod Sejmem, zamiast się wziąć do roboty.
@bekessy Ty sary i nie madry czlowieku nie rozumiesz,ze ci mlodzi sa nasza jedyna szansa na normalnosc. DZIEKUJEMY WAM MLODZI IDEOWCY ZA WASZE SLUSZNE STANOWISKO ZAANGAZOWANIA SIE W WALKE O DEMOKRACJE I WOLNOSC. CHCA NAM WPROWADZIC GAG LOWS wszystkim zamknac usta! To raczej nie z POlakami. Kaczynski neo=bolszewik mysli,ze ma tu do czynienia z biernym fudalnym chopm ruskim,jak w rewolucje bolszewicka.
już oceniałe(a)ś
0
0
@bekessy Takie samo mam wrażenie jak widzę hordy młodych "buntowników" z ONR czy innych organizacji nacjonalistycznych. A tak łażą po miastach i krzyczą jakieś durne hasła.
już oceniałe(a)ś
0
0
@leszlong Daj spokój, dilerka i rozboje to też jakiś sposób na życie.
już oceniałe(a)ś
0
0
Masowe protesty;). Coś słabo idzie komisarzom z Czerskiej propaganda; )
@antypalikot2 zjedz wafla
już oceniałe(a)ś
0
0
@antypalikot2 POmyliles adresy komisarz zyje na Nowogrodzkiej,wiec nie rob z siebie osla.
już oceniałe(a)ś
0
0
reżimowa władza..
już oceniałe(a)ś
0
0
`