910 tysięcy podpisów pod wnioskiem o referendum edukacyjne to jest właśnie głos suwerena - mówi w 3x3 posłanka Nowoczesnej Joanna Schmidt. Jej zdaniem, wszelkie sondaże pokazują, że Polacy chcą się wypowiedzieć w tak ważnej sprawie, jak reforma edukacji. A jest ona wprowadzana w chaosie, bez podstaw programowych, a nauczyciele zmuszeni do pracy w kilku szkołach, staną się domokrążcami - dodaje rozmówczyni Agaty Kondzińskiej.
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
Suweren: Niezalezny wladca, monarcha. Slownik poprawnej polszczyzny, Wyd. PWPN, Warszawa, 1978, pod red. prof.dr. Witoda Doroszewskiego.
Becia Broszkowa tyle razy zapowiadała w kampanii wyborczej, że PiSiaki uszanują każde referendum, źe już straciłem rachubę broszkowych kłamstw przedwyborczych.
Nie ma zadnego powodu do likwidacji gimnazjow. Nikt tego nie chce procz PiSu, ktory to robi, zeby pokazac, ze ma wladze i glos nauczycieli, uczniow i ich rodzicow nic ich nie obchodzi. Bezczelny faszystowski rezym.
RymPał to chyba na Maderze ?
Autorytet zabrał głos.:)))
@mlot_na_pogan Oj, a jakby tak się adrian wypowiedział?
@ironic Albo pani Adrianowa - to dopiero byłoby święto :-)
Pytanie: dlaczego PIS nie chce referendum? 4 min I odpowiedzi brak. Szkoda. Niech Pani zastanowi się nad swoją wypowiedzią.
`