- Czułam, że zanurzam się razem z Ewą do tej piwnicy, w której mąż ją trzymał niemal dwa lata, a potem się z niej wynurzam i nie mam siły na dalszą pracę. Zastanawiałam się czy gdziekolwiek widziałam takie okrucieństwo, takie niebywałe zło. I przyznam, że nie znalazłam takiej historii. Nawet Fritzl się w taki sposób nie znęcał nad swoją córką - mówi Katarzyna Włodkowska, autorka wstrząsającego reportażu, który ukaże się w poniedziałek, 19 czerwca w 'Dużym Formacie'.
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
Zanurzać się można w czymś (w piwnicy, wodzie itp). Zanurzam się do... forma wybitnie niepoprawna. Mogłoby być np. Wpadam do piwnicy...
@macieklet cyborg bez polotu jesteś.
już oceniałe(a)ś
0
0
@macieklet ....a jakby tak czytać ze zrozumieniem?
już oceniałe(a)ś
0
0
Pani Ago Kozak, Fritzl i Natascha Kampusch to dwie różne sprawy...
@bukol Zalosny sposob poslugiwania sie jezykiem polskim, obydwie panie maja z tym problemy. Fritzl, Natasza Kampusz, to zupelnie inne sprawy, zamiast probowac produkowac sensacje pozwolic zajac sie ta sprawa wymiarowi sprawiedliwosci - chyba jest taki w Polsce ?
już oceniałe(a)ś
0
0
@110da Język jako taki jest tylko techniczną konstrukcją , w nieskazitelnej postaci dobry dla cyborgów, maszyn i komputerów . Ludzkie uczucia, empatia muszą go przekraczać na różne sposoby, bo człowieczeństwo w przeżywaniu , doświadczaniu jest bezkresna.
już oceniałe(a)ś
0
0
`