Zakaz aborcji wróci jesienią do Sejmu - mówi w 'Temacie dnia' Wanda Nowicka z Komitetu Ratujmy Kobiety - bo Jarosław Kaczyński kieruje się cynicznym interesem politycznym, musi wypłacić się kościołowi za wsparcie w czasie wyborów. Jej zdaniem, kobiety znów wyjdą na ulice, bo nikt poza nimi nie zadba o ich prawa. Będziemy robić wszystko, by zablokować tę nieludzką ustawę, proponowaną nam przez religijnych fanatyków - dodaje rozmówczyni Doroty Wysockiej-Schnepf.
Więcej
  Komentarze
  Jarek nienawidzi kobiet bo lubi chłopców i kobiety postrzega jako reproduktorki dorodnych chłopaków wpiszcie w google NIEMORALNA PROPOZYCJA MISIEWICZA , Misiewicz był na tyle głupi że wszystko wygadał po kilku drinkach Podchody Kaczora wokół ustawy antyaborcyjnej przypominają zabawe dziecka z zapałkami i kanistrem benzyny . Raz już w porę uciekł ale drugim razem raczej spali sobie łapy TO MY ZAPŁAĆMY KOŚCIOŁOWI KATOLICKIEMU ZA UDZIAŁ W ŻYCIU POLITYCZNYM KRAJU : 1 GROSIK NA TACE CO NIEDZIELĘ KOLENDA ZA "BÓG ZAPŁAĆ " Chłopaki w sukienkach wielu rzeczy nie rozumieją , ale szelest pieniądza (a raczej jego brak) pojmą w lot
  @marekos Kolęda nie Kolenda!!! a że za grosik, to jak najbardziej :)
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  To nie tylko kwestia splaty dlugu wobec Kk w Poslce. Poselprezes nie moze zniesc porazki, a nie zna czegos takiego jak kompromis.
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  Nasz Liliputinek stał się zakładnikiem biskupów: im już nie wystarczy strumień pieniedzy z kasy panstwowej, oni chcą wladzy absolutnej nad Polską. Maja potężną broń: tysiące ambon w niedzielę wyborczą.
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  Kiedy do pobożnych głów dotrze prosta, racjonalna myśl, że różnica między ciążą, a dzieckiem jest po odwróceniu taka, jak między zagrożeniem życia człowieka, a jego śmiercią?
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  Kiedy mamy wybór między życiem matki a życiem /jeszcze nie narodzonego/ dziecka, to czy dogmatycznie tylko DZIECKO czy, raczej, pozostawia się wybór matce, rodzicom? Stephanos
  @stephanos Płód nie dziecko. Dzieckiem będzie dopiero po urodzeniu. Natura większość płodów usuwa sama.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Co za niezrozumiały z racjonalnego punktu widzenia brak toleracji u tych przeciwaborcyjnych grup. Nikt ich nie zmusza do przeywania ciąży to dlaczgo oni zbaraniaja dokonywania tego wyboru innym. Jestem facetem, ale podobne podejście do moich praw wywołałoby we mnie automatyczny protest. Ten mały padalec (nie obrażają padalca) to hipokryzja w czytstym wydaniu, zatrzeciewiony palant, to może doprowadzić do jego upadku. Jak się gumkę za mocno rociąga to w końcu pęka, To nie działa panie Kaczyński na zasadzie że jezeli jeszcze trochę pociągniemy to pewnie będzie ok. Kiedys pęknie, ale z kąd ma pan to wiedzieć, pod spódnicą mamusi z procy pan nie strzelał.
  @twz O ile ma miejsce posiłkowanie się świeckim ramieniem Państwa dla niejakiego wymuszania nie tylko na obywatelach Wyznania katolickiego zachowań, które nie są należycie egzekwowane poprzez oddziaływanie np. przez ambony -- jawi się dziwnie. Faktem jest, że nikt nikogo nie przymusza do dokonania aborcji, zatem... Ponadto: wyraziście nie mamy rozstrzygnięcia dylematu: wybór między życiem matki a życiem matki - w sytuacjach, rzecz jasna, wyjątkowych. Stephanos
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Jednym z tych długów do spłacenia jest pochówek na Wawelu.
  @ella Ten przyszły, tak niecierpliwie oczekiwany.:- ))
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @piciu600 you made my day
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Należy zrobić WSZYSTKO aby aborcja dostępna była bez ograniczeń a to dla chwały Pana Boga! Wyjaśnienia tego apelu będą podane na powstającej stronie internetowej której adres wkrótce będzie opublikowany.I nie wierzcie klechom ponieważ oni w tej kwestii przede wszystkim nastawieni są na zysk.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0