Nie mogłem przebić się przez kordon policji, by udzielić pomocy prawnej osobom, które mnie o to prosiły - opowiada w 3x3 mecenas Krzysztof Stępiński, który w sobotę był świadkiem przetrzymywania przez policję uczestników kontrmanifestacji smoleńskiej. Jak mówi, nie dopatruje się karygodnego działania w zachowaniu Władysława Frasyniuka, którego policja oskarża o naruszenie nietykalności cielesnej policjanta.
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
Dołożymy się, przynajmniej finansowo.....
już oceniałe(a)ś
0
0
Ujujuj, ale się ta WAAAADZA boi.. Panikuje na widok jednego p, Frasyniuka. Angażuje przecie Niemu policje - tajne, widne i dwu-płciowe -. "Przeciwko komuż tak się pojednały? - Przeciwko kilku myślom... co nienowe!"
już oceniałe(a)ś
0
0
Falandyzacja umysłów prawniczych postępuje !!
już oceniałe(a)ś
0
0
brawa dla W. Frasyniuka
już oceniałe(a)ś
0
0
Szanowny panie Władysławie. Pana twarz i piękny życiorys są niezbędne do przerwania PIS-owskiego szyleństwa. ostatni pana protest był z utęsknieniem wyczekiwany przez parę milionów rodaków. Obecna władza próbuje pana zastraszyć i uderzyć po kieszeni. Jestem gotowy część strat i poniesione koszty wziąść na własne barki. Myślę, że następna miesiączka Kaczyńskiego spotka się z oporem wielokrotnie większym od ostatniego. Dziękuję panu.
już oceniałe(a)ś
0
0
Panie Władysławie Frasyniuk trzymam za Pana kciuki; Czekam aż ktoś przerwie ten chocholi taniec na grobach smoleńskich; miarka się przebrała, rodziny muszą zakończyć okres żałoby; to podłe co im robi Kaczyński
już oceniałe(a)ś
0
0
Co to za kraj nam robią ci z PiSu??? Nidosc ze lamia konstytucje to jakies poltyczne modły na ulicach robi jakiś konus z pisu. Facect z urzędu ..sejmu ...powinien zostać skierowany na badanie ...głowy...i nie tylko. ne emeryture i do sanatorim w gorach ....nie do polityki Kaczor jeden porządnych ludzi zamyka i oskarza ze protestują przeciw niemy
już oceniałe(a)ś
0
0
W państwach faszystowskich też wprowadzano ustawy za których stosowanie sądzono w Norymberdze. Za ustawy wprowadzane przez PiS odpowiedzą rządzący przed Trybunałem.
już oceniałe(a)ś
0
0
`