Przedstawiciele opozycji, a wśród nich Nowoczesnej, PSL, PO oraz Unia Demokratów Europejskich są zgodni - w obecnej sytuacji w Polsce niezbędny jest parlamentarny zespół do spraw przestrzegania podstawowych praw człowieka i obywatela. - Jesteśmy świadkami sytuacji, w których łamane są bardzo podstawowe prawa, które są fundamentem demokracji - twierdzi Paweł Kasprzak, lider Obywateli RP. Jego zdaniem, wobec takich wydarzeń nie da się przejść obojętnie, gdyż obojętność rodzi zło.
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
Taki sam zespół d/s łamania przez PIS prawa.Trzeba każdą ustawė PIS sprzeczną z konstytucją,obwarować opiniami autorytetów.Na bieżąco.
już oceniałe(a)ś
0
0
Bardzo dobry ruch. O wszystkich przypadkach łamania naszych praw i wolności trzeba taki zespół informować, sprawy dokumentować i nagłaśniać. Raz w miesiącu organizować konferencje prasową i sprawy udokumentowane i sprawdzone publicznie przedstawiać. w ten sposó zbudujemy świadomość obywatelską i potwierdzimy, że obywateli ktoś interesuje i walczy o ich ochronę. O przestrzeganie ich praw i wolności.
już oceniałe(a)ś
0
0
Kolejna fikcja powstanie. Ci, ktorych sobie Polacy wybrali troszcza sie glownie o wlasne stolki, nic innego nie potrafia, od 28 lat !
już oceniałe(a)ś
0
0
Działać ,za to wam płacimy.
już oceniałe(a)ś
0
0
`