Comey został wezwany przed senacką komisją ds. wywiadu, która prowadzi swoje śledztwo w sprawie ingerencji Rosji w amerykańskie wybory oraz rzekomego zamieszania w ten proceder ludzi Donalda Trumpa.
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
To przesluchanie obowiazkowo powinni wysluchac OBOWIAZKOWO wszyscy poslowie senatorowie,politycy idziennikarze. Nie chodzi mi o tresc owego przesluchania ale o forme, odnoszenie sie do przesluchiwanego, dobor slow, wielka kulture nawet przeciwnikow politycznych.Tak sobie porownywalam ten przekaz z przesluchiwaniami komisji w sprawie Amber Gold.No niestety jestesmy daleko od kultury, demokracji. Wstydliwe porownanie a szkoda wielka jak oglada sie prymitywne atakowania a nie dazenie do istoty rzeczy i do merytorycznych wnioskow.Smutne.
@st.o. Tez mam takie odczucia , a sluchalam do końca b y choc przez chwile poczuc sie normalnie i odreagowac od glupoty.
już oceniałe(a)ś
0
0
@st.o. No tak, ale jest przecież zasadnicza różnica pomiędzy składami komisji (u nas Suski ps. Caryca - tam senatorowie) nie mówiąc już o przewodniczących porównywanych komisji. Cele prac komisji są też przepastnie różne. W komisji senatu chodzi dotarcie do prawdy, u nas - o dorwanie Tuska.
już oceniałe(a)ś
0
0
`