Jeśli do nadzorowania policji minister Błaszczak kieruje swojego partyjnego kolegę, to znaczy, że odpowiedzialność za błędy i zaniechania policji, za to, co stało się na komisariacie we Wrocławiu ponoszą politycy PiS - mówi w 'Temacie dnia' szef PO Grzegorz Schetyna. PO złożyła wniosek o dymisję szefa MSWiA, chce też powołania komisji ,śledczej w sprawie śmierci Igora Stachowiaka. Nie może tak być, że kilka takich spraw jest zamiecionych pod dywan, bo to tworzy atmosferę podważającą nasze poczucie bezpieczeństwa - stwierdza rozmówca Doroty Wysockiej-Schnepf. I dodaje: Polacy nie mogą czuć się bezbronni w zderzeniu ze złą machiną państwa PiS.
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
wydaje mi się ze schetyna nie ma zadnego planu do walki z sekta pisdzielcow jego partia jest taka sama pod wieloma względami wiec obie sekty powinny sobie odpocząć od sejmu a sejm powinien się przewietrzyć bo jest mocno ZATECHLY trzeba pozwolić innym oprócz KUKIZA który jest przybudowka sekty pisdzielcow do pokazania co potrafią bo ci pokazali ze mało umieja a najwięcej wspolzawodnicza w dupolizaniu czarnych
już oceniałe(a)ś
0
0
Co Ty Grzesiu p... , tak dobrych rządów Polska nie miała od roku 1989.
już oceniałe(a)ś
0
0
Panie Schetyna, proszę przejść do konkretów. Słyszymy tylko słowa , a czynów czy propozycji rozwiazań brak. Jak Pan zamierza zapewnić bezpieczenstwo Polakom, o którym Pan mówi, i kiedy ?
@@adam Wlasnie ! Pan Schetyna powinien np. brac przyklad z Orbana. Orban MIAL KONCEPT ODNOWY WEGIER, wtedy, kiedy staral sie o wysoki urzad na Wegrzech objezdzal najbardziej odlegle wegierskie wsie i miasteczka, ROZMAWIAL z ludzmi, przedstawial im swoje plany, PROSIL ICH O RADY, tak dlugo, az pozyskal zaufanie swoich rodakow i go wybrali. Teraz Orban jest inny, ale to jest uzasadnione. Nie przypuszczam, zeby na podstawie zachowan p. Schetyny, bezradnosci, braku konkretnych propozycji odnowy Rzeczpospolitej, Polacy pozwolili p. Schetynie i& Co "wladac" w Polsce.
już oceniałe(a)ś
0
0
@@adam kiedy się wreszcie otrzasniecie i zaczniecie rozdzial kościoła od państwa kto rzadzi polska obywatele czy czarne p[asibrzuchy
już oceniałe(a)ś
0
0
Panie Schetyna, prosze zajac sie opracowaniem programu reform w Polsce, a nie wyglaszaniem frazesow, uprawianiem propagandy. Komuna w Polsce jest wiecznie zywa, a Pan i Panscy koledzy nie wiecie, jak funkcjonuje demokracja i jaki obowiazek maja politycy po kazdej stronie sceny politycznej.
już oceniałe(a)ś
0
0
Jacy Polacy, esbecja, złodzieje oderwani od koryta? Polacy nie chcą ani komucha ani Niemieckiego pionka. Polacy nie chcą ciapatych mordujących hurtowo na ulicach.
@kapitalmarksa Panie Schetyna, proszę przejść do konkretów. Słyszymy tylko słowa , a czynów czy propozycji rozwiazań brak. Jak Pan zamierza zapewnić bezpieczenstwo Polakom, o którym Pan mówi, i kiedy ?
już oceniałe(a)ś
0
0
`