Tragedia smoleńska jest wykorzystywana do celów politycznych - mówi w 3x3 poseł Unii Europejskich Demokratów Michał Kamiński. Wyciągnięcie sprawy smoleńskiej, jak i kwestii imigrantów to cyniczna zagrywka PiS, by uciec przed własnymi kłopotami - stwierdza rozmówca Doroty Wysockiej-Schnepf. I dodaje: niestety, sprawa smoleńska to jest biznes, z jednej strony polityczny, bo zbija się na nim kapitał polityczny, a z drugiej - lepiej sprzedaje się swoją gazetę.
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
oni są na POziomie niemieckich nacjonalistów z NPD. Liczy się POlityka i rozróba. A to że był jakiś zamach/wypadek ewentualnie jacyś zabici uchodźcy...kogo to tak naprawdę obchodzi...przykre.
już oceniałe(a)ś
0
0
Tak się całkiem przez przypadek składa, że wspierałeś sercem i ciałem PiS, razem z Migalskim dałbyś się za prezesa pokroić a gdy Migalski pierwszy poszedł w odstawkę to jeździłeś po nim jak po łysej kobyle. Niewiele ci, wiju, brakuje do bycia tak obślizgłym jak Czarnecki. Zresztą fakt, że przygarnęli cię pod swoje skrzydła był jedną z kropel, które przelały czarę i nie głosowałem na PO. Nienajmniejszą kroplą...
Swietny komentarz ! Gdyby Polacy byli madrym narodem, to tacy Kaminscy juz dawno swoj chleb powszedni by zarabiali w uslugach, takich jak sprzatanie ulic, wywozka smieci, reperacja butow, podnoszenie oczek ( czy to sie jeszcze w Polsce robi ?) itp.
już oceniałe(a)ś
0
0
Przecież pan Kamiński sam stworzył tę władzę w takiej właśnie formie. Zaczynam rozumieć po co wymyślono historię o "synu marnotrawnym" i dlaczego tak wiele biblijnych historii jest tak dziwacznych. Pisano je po to, żeby albo przeforsować jakąś idologię ( jak np. historia Ewy i jej "grzeszności") albo uzasadnić jakiś polityczny kit lub własny interes ;).
już oceniałe(a)ś
0
0
Jeszce jeden "sprawiedliwy" ! Po co Polakom Kaminski & Co ?
już oceniałe(a)ś
0
0
Bardzo chciałbym wierzyć, że p. Kamiński rzeczywiście aż tak dorósł i dojrzał od czasu gdy w Londynie wieszał się u klamki arcyzamordysty i faszysty gen. Pinocheta. Sama nienawiść do Kaczyńskiego, jakkolwiek chwalebna, nie jest jeszcze atrakcyjnym i wiarygodnym dla wyborców programem "Europejskich Demokratów".
już oceniałe(a)ś
0
0
To koalicja JK z KK stwarza obecna sytuacje w Polsce. (Kraszona niewiedza oraz pragnienem wladzy w celach materialnych) Nacjonalizm w tej formie byl odpowiedni w czasie rezbiorow ! Dokonania nacjonalistow w wieku XXI kiedy Europa i swiat laczy sie dla wspolnego dobra to cofanie sie w przepasc !
już oceniałe(a)ś
0
0
`